Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιουλίου 19, 2019, 10:46:13 πμ

Αποστολέας Θέμα: video V7 classic  (Αναγνώστηκε 1654 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Bicilindrico

• I Live Here
  • *
  • The Way the "V" is meant to Be...
video V7 classic
« στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 01:39:54 πμ »
Τι είναι η Μoto GUZZI μπαμπά;
Ό,τι και το τραγανό και ζουμερό λιπάκι στην άκρη της μπριζόλας παιδί μου

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
Re: video V7 classic
« Απάντηση #1 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 03:38:59 πμ »
definition,                 definizione        
définition,                 ορισμός
Definition,                 definisjon
definición,                 التعريف
definição,                  定义
Определение,           definitie
Opredelitev,               定義
дефиниција,              Definicja

Ο ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ      
Never ride faster than your guardian angel can fly

Αποσυνδεδεμένος alexandros

• Guzzi Wannabee
  • *
« Απάντηση #2 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 09:45:59 πμ »
Προτιμώ αυτή του 69. Έχει απίστευτο χαρακτήρα.
Το νέο v7 είναι πολύ μικροκαμωμένο.

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #3 στις: Ιανουαρίου 06, 2009, 07:05:42 μμ »
Εγω πραγματικα Αλεξανδρε δεν μπορω να ξεχωρισω ποιά απ τις 2. Σιγουρα το αρχικο μοντελο εχει πανω του την πρωτιά - αλλα νομιζω οτι και το συγχρονο ακομα κι αν δεν ειχε τις κληρονομιες απ το πρωτο - θα ηταν τέλειο, ουτως ή αλλως. Μπορω να μιλαω ωρες γι αυτο το μηχανακι, και να φτασω την κουβεντα...σε τεχνοτροπίες Αναγέννησης...Ειναι fuoriclasse που λενε κι Ιταλοι. (Εκτος συναγωνισμου-εκτος κατηγοριας)

Θα με ρωτησεις, ισως, -αφου μ αρεσει τοσο τρελλά, γιατι δεν το εχω? Μαλλιστα. Ευκολο.Να απαντησω: Δεν ειμαι συλλεκτης εργων τεχνης. Τα μηχανακια που εχω ειναι χρηστικά γι αυτό που τα θελω και τα ξεζουμιζω (βλ."ξεκατινιάζω"). Το V7, (παλιο και καινουργιο), δεν μπορει να κανει τοσο καλα, αυτά που κανουν οι μηχανες που εχω. Ειναι ομως...μηχανη ΑΝΑΦΟΡΑΣ!!
Never ride faster than your guardian angel can fly

Αποσυνδεδεμένος alexandros

• Guzzi Wannabee
  • *
« Απάντηση #4 στις: Ιανουαρίου 07, 2009, 05:00:29 μμ »
Παράθεση από: "ZORDAN"
...
Θα με ρωτησεις, ισως, -αφου μ αρεσει τοσο τρελλά, γιατι δεν το εχω? Μαλλιστα. Ευκολο.Να απαντησω: Δεν ειμαι συλλεκτης εργων τεχνης. Τα μηχανακια που εχω ειναι χρηστικά γι αυτό που τα θελω και τα ξεζουμιζω (βλ."ξεκατινιάζω"). Το V7, (παλιο και καινουργιο), δεν μπορει να κανει τοσο καλα, αυτά που κανουν οι μηχανες που εχω. Ειναι ομως...μηχανη ΑΝΑΦΟΡΑΣ!!

Εμένα πάλι μου αρέσουν τα ρετρό.
To νέο v7 από ότι έχω καταλάβει δεν είναι τίποτα άλλο από μια breva 750 σε ρετρό έκδοση. Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.
Επειδή το είδα από κοντά λέω ότι είναι πραγματικά μικροκαμωμένο και άδειο. Δεν θα ήταν τίποτα για τους Ιταλούς να του δώσουν λίγο περισσότερο χαρακτήρα και όγκο (ρεζερβουάρ, φτερά κλπ).
Ας ελπίσουμε ότι το v9 που περιμένουμε θα είναι κάτι καλύτερο.

Road67

• Επισκέπτης
« Απάντηση #5 στις: Ιανουαρίου 08, 2009, 03:44:07 πμ »
Αυτό σκεφτόμουνα κι εγώ βλέποντας το οτι θέλει περισσότερο όγκο.

Αποσυνδεδεμένος bil

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 16, 2009, 04:35:46 μμ »
Παράθεση από: "ZORDAN"
Εγω πραγματικα Αλεξανδρε δεν μπορω να ξεχωρισω ποιά απ τις 2. Σιγουρα το αρχικο μοντελο εχει πανω του την πρωτιά - αλλα νομιζω οτι και το συγχρονο ακομα κι αν δεν ειχε τις κληρονομιες απ το πρωτο - θα ηταν τέλειο, ουτως ή αλλως. Μπορω να μιλαω ωρες γι αυτο το μηχανακι, και να φτασω την κουβεντα...σε τεχνοτροπίες Αναγέννησης...Ειναι fuoriclasse που λενε κι Ιταλοι. (Εκτος συναγωνισμου-εκτος κατηγοριας)

Kάνω ... ανασκαφές στο φόρουμ (δεν έχουμε δουλειά λέμεεεεεε ...) και βρήκα αυτό.

Ψιτ !

Zordan !

Ξέρεις πως μπορούμε να γίνουμε πολύ καλοί φίλοι, ε ;

Ε ;

..

Φανταστικέ φίλε μου Zordan !!!

;)   :D
Θορυβώδης Εγκάρσιος Δικύλινδρος