Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Οκτωβρίου 14, 2019, 06:08:39 πμ

Αποστολέας Θέμα: ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ & ΚΟΣΤΟΣ SERVICE(Γενική κουβέντα)  (Αναγνώστηκε 21297 φορές)

Αποσυνδεδεμένος mourat

• I Live Here
  • *
  • ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    • STELVIO 1200 4V
    • SP walk Guzzi
Απ: ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ & ΚΟΣΤΟΣ SERVICE(Γενική κουβέντα)
« Απάντηση #60 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 09:59:55 μμ »
που ειναι  :luigi:(αυτος με τα 160 ευρω) να παμε και εμεις να σωθουμε?  :hehe:

Kατ'απ'τ'αυλακι....οι χαμουτζηδες περνανε και εγγυησεις... :thumbsup:

για κανε μια ερωτηση, ποσο κοστιζει το σερβις των 30.000 χλμ. λαδια εχομεν και μπουζι εντος ολιγου

Αποσυνδεδεμένος Dakota

• I Live Here
  • *
    • 1200sport & YBR 125
    • Του Μήτσου το μπλοκάκι
« Απάντηση #61 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 07:50:38 μμ »
Ρε 'σεις τόσο κάνουν μόνο τα ανταλλακτικά για όλα αυτά.  :think:

Αποσυνδεδεμένος GeorgeV7

• Guzzi Wannabee
  • *
    • V7
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2019, 12:00:12 πμ »
 :mg:καλησπερα στην ομαδα...μηπως θα επρεπε να ξαναπουμε εν ετος 2019 το κοστος στα σερβις και
ποια ειναι  τα καλυτερα συνεργεια;
 moto~

Αποσυνδεδεμένος aquile

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
« Απάντηση #63 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2019, 11:34:45 πμ »
Αγαπητέ καλώς ήρθες στη παρέα μας.  :bier:

Να χαίρεσαι το V7 σου, είχα κι εγώ ένα του 2009 και για 2 χρόνια που το κράτησα ήταν τέρας αξιοπιστίας και ιδιαίτερα χαμηλό στη συντήρηση. Εξαιρετικό μηχανάκι, πανέμορφο, που τα έκανε όλα σχεδόν τέλεια, εκτός από εθνική με μεγάλες (άνω των 140) μουαγέν.

Αυτό που μπορώ να σου πω αναφορικά με το ερώτημα σου για το κόστος service, και διαβάζοντας ξανά τα παλιά αυτά posts, "τρεις το λάδι τρεις το ξύδι", που μου είναι κάπως δυσάρεστα και νομίζω πως δεν εκφράζουν το πιο σημαντικό προβληματισμό ενός τυπικού γκουτσαίου ο οποίος εκτιμώ πως "ψωνίζει με τη ψυχή και μετά κάνει χρήση με το μυαλό" (οπότε μελετώντας και ψάχνοντας βρίσκει τις πιο συμφέρουσες λύσεις), θα έλεγα ότι με τη κρίση, οι αναφερόμενες τιμές εργασιών έχουν πέσει τουλάχιστον 20%, αλλά ακόμη και τα ανταλλακτικά έχουν παραμείνει με σταθερές ή και μειωμένες τιμές.

Σχετικά με το καλύτερο (-α) συνεργείο (-α), η θέση μου σε αξίωμα της λέσχης δεν μου επιτρέπει να εκφέρω γνώμη, αυτό καλό είναι να το απαντήσει κάποιος άλλος. Η καλύτερη εικόνα που μπορείς να αποκομίσεις είναι εάν περάσεις κάποια Δευτέρα βράδυ από Πραβίου και μιλήσεις ζωντανά με άλλους ιδιοκτήτες και τις εμπειρίες τους από τα συνεργεία.  :mg:
Γυρνωντας προς τα πισω ολοταχως, προσπερασαμε δυστυχως και την εποχη του Carlo...

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #64 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2019, 01:25:23 πμ »

ποια ειναι  τα καλύτερα συνεργεία;
 moto~

Καλησπέρα Γιώργο. Στην λέσχη να έρθεις οπωσδήποτε, όπως σου γράφουν κι από πάνω. Οι πρόσωπο με πρόσωπο συζητήσεις δεν αντικαθίστανται με τίποτα.

Για να σε προλάβω πάντως πριν έρθεις, όλοι θα σου συστήσουν αυτόν, που έχει 4,8/5 στις αξιολογήσεις στο Google. Και προφανώς -όχι τυχαία.  :D 

https://www.vrisko.gr/details/0i5i_116bk41262c601i_01_4_11714c
Never ride faster than your guardian angel can fly