Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Αύγουστος 22, 2017, 09:35:14 μμ

Αποστολέας Θέμα: ημερολογιον νιουφη  (Αναγνώστηκε 8098 φορές)

Αποσυνδεδεμένος nio1981

• Guzzi Lover
  • **
    • δεν εχω μηχανη εχω γκομενα
ημερολογιον νιουφη
« στις: Μάιος 11, 2011, 03:07:37 πμ »
ρε βασκα θα το κανω ρε...θα παω 36ωρο.γιατι πηρα μηχανη ρε?για να αλωνιζω.να οργωνω τα βουνα,να χαζευω την φυση,να φευγω απο τα προβληματα ρε....θα παω.και σιγα μωρε το δυσκολο.600 κανω οποτε βαζω τα δερματινα,ε στο 36ωρο θα κανω αλλα 200χλμ...(αγνοια κινδυνου??)

καπως ετσι αρχισαν ολα.ακολουθησαν 4 μηνες με τηλεφωνα στον σπυρο(spyro990) ,προσωπικα μνμτα στον διαμαντη και ατελειωτο διαβασμα σε ολα τα φορουμ,ποστ,threats κλπ κλπ κλπ....οταν βγηκαν οι ανακοινωσεις απο την χαρα μου δεν κρατηθηκα και ενω δευτερα ξεκινουσαν οι δηλωσεις εγω κυριακη ειχα στειλει τα mail ειχα πληρωσει με ibank και ημουν ετοιμος.(οπως ενημερωθηκα αργοτερα ημουν η πρωτη συμμετοχη)

τα υπολοιπα λιγο πολυ γνωστα σε ολους...αδεια απο την δουλεια,αδεια απο την γυναικα,ονειρα,ανυπομονησια και ματιες  στο moto guzzi forum να μην χασουμε και τιποτα...

προετοιμασια?καμια.η ψυχη μου δεν κρατιοταν και αυτο εφτανε.(αντε και ενα νεο κρανος <καλυτερο> που ουτως η αλλως θα επαιρνα).

προετοιμασια μηχανης?τα κλασσικα.σερβις απο τα χερακια μου.λαδακια,φιλτρο λαδιου,εβαλα και ενα κν φιλτρο αερα και ειμαι ετοιμος.αμ δε....τελευταια στιγμη ανακαλυψα οτι τα πισω τακακια ειναι ταλαιπωρημενα.στελνω τον πατερα μου του λεω τι να παρει,δεν τα βρισκει και μου φερνει οτι του εδωσαν..ζητω το china....τι να κανω...απο το τιποτα...

παρασκευη απογευμα φευγουμε με τον χασαπακλαμαν (πρωταρης στο 36ωρο και αυτος με xt600 του90...σκυλος.το εβγαλε ολο...)για καρπενησι.φτανοντας πρεπει να μου τρεχουν τα τσισα απο την χαρα.επιτελους...μηχανες,δρομοι,στροφες,στροφες,στροφες και φυση.στο ξενοδοχειο βρησκω τον αντωνη,τον σπυρο και τον αδερφο του και φυσικα γνωριζω διαμαντη,αστραχαν και bonnie.ο υπνος της παρασκευης δυσκολος...το συντεκνακι που κοιμομαστε μαζι ροχαλιζει ασχημα(δεν πειραζει ρε γιωργο.κριμα που δεν ειχαμε χρονο να γνωριστουμε καλυτερα) και στο δωματιο εχει τρελη ζεστη...ζητημα να κοιμηθηκα 4 ωρες.ισως να ηταν και απο τον ενθουσιασμο μου...

και ξαφνικα...ξημερωσε...ξημερωσε?ΞΗΜΕΡΩΣΕ!!!!!ντυσου πλυσου...φαε καλο πρωινο να σε κρατησει,πιες καφε,πορτοκαλαδες,νερα κλπ και παμε...

κατεβαινω στο γκαραζ και η ερωμενη μου ειναι εκει.ετοιμη να καταπιει χλμ...ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερει.αυτη ναι...εγω?ισως.μια ιεροτελεστια πριν απο καθε βολτα με θελει να τις χαιδευω τα φερινγκ και να της δινω ενα φιλι πριν ξεκινησω.<εδω ειμαστε Μαριγω.θα το βγαλουμε.εγω θα γυρισω σπιτι μου και εσυ θα κοιμηθεις στο γκαραζ σου.και θα ειμαστε νικητες>λεω απο μεσα μου

φωτο εναρξης,mp3  και φυγαμε....ειπα να περιμενω τον αντωνη αλλα κατι μεσα μου,μου λεει να φυγω...θελω την μοναξια μου...εγω, η ερωμενη μου και ο δρομος....
το road book στο tank bag και εγω προσπαθω να συνηθισω την χρηση του.αμ δε...ως γνησιως νιουφης...........χανομαι μεσα στο καρπενησι.... :shame: ....αφου λεει κρικελο ρε σουργελο...την αγαπημενη σου διαδρομη....βρησκω ενα ζευγαρι επισης χαμενο και τους οδηγω στον <ισιο> δρομο.εκει καταλαβα πως πρεπει να το δουλεψω αλλιως θα χανομαι συνεχεια.
βγαινω για κρικελο και ποιος με περιμενει με φωτογραφικη στο χερι?ο διαμαντης...τον χαιρετω καθως τραβαει.

ακολουθω τις οδηγιες με χαλαρους ρυθμους μεχρι που με φτανει η παρεα με τα ducati.πλακωνομαστε στο παιχνιδι και το ευχαριστηθηκα οσο τπτ.ο ηχος απο το monster με τρελαινε.ολα τα ωραια τελειωνουν ομως.κατεβηκαμε το βουνο,μια σταση για <ψιλο> χαιρετισμος σεβασμου στις ιταλιδες κυριες και...δρομο...φτανω στην πρωτη φωτο...μισο τσιγαρο και παλι καβαλα...

ωρα 13.45 40χλμ πριν την βεροια και ενω οδηγω 2-3 ωρες σερι αποφασιζω να σταματησω για τσιγαρο και κατουριμα(ε μην παθουμε και προστατη στα 30 ).κανω τσιγαρο κανοντας την αναγκη μου και ενω επαιρνα και το κοριτσι να μην ανυσηχει.ολα μαζι λεμε μην χανουμε χρονο...και εκει τρωω την ψυχρολουσια...βαζοντας το γαντι,κατι μου μυριζει...οχι ρε πστη μου....τακακια...την κινα μου μαμω...το πισω φρενο ειναι σχεδον οφ με παχος ενα νυχι.τηλεφωνο στην σκουπα.πηγαινε βεροια μου λενε αν προλαβεις.ξεκιναω και 2.30 βλεπω οτι δεν θα προλαβω.(σιγα μην εβγαινα εθνικη και να κανω τοσα χλμ..απο το road book  πηγα)...τηλ στη σκουπα παλι...
<πηγαινω νυμφαιο.θα το κανω εστω και με ενα φρενο εστω και με ενα λαστιχο.δεν τα παραταω με τπτ.αν βρειτε στα γιαννενα το βραδυ εχει καλως αλλιως θα το κανω ολο με ενα φρενο.δεν αποσυρομαι>

εχω χασει χρονο ομως(τουλαχιστον μια ωρα συνολικα με τηλεφωνα στην σκουπα αλλα και στην βεροια μεσω 11850 σε μαγαζια με ανταλακτικα)και με κυριευει το αγχος.ναι μεν εβγαλα την 2η φωτο χωρις σταση(ουτε το κρανος δεν εβγαλα)
αλλα χαλασα τον ρυθμο μου...θα προλαβω να φτασω νυμφαιο πριν τις 6.30?δεν θελω να πατησω γκαζι στα βουνα με ενα φρενο.φοβαμαι μην χρειαστει το πισω και δεν το εχω...συνεχιζω χωρις σταση,παιζω με τις ταχυτητες και βριζω μεσα απο το κρανος τον εαυτο μου που ημουν τοσο αφελης και χαζος...
<οχι.δεν τα παραταω.θα προλαβω.δεν το χανω με τιποτα.και αν δεν προλαβω θα παρακαλεσω να μου το δωσουν.μπορω απλα εχασα χρονο με βλακειες.>
βγαινω εθνικη και πλακωνομαι...βιονικο το στρομα μου και προλαβαινω τελικα....5.15 ημουν νυμφαιο.παιρνοντας το 2ο road book μου λεει το παλικαρι(συγνωμη αλλα δεν θυμαμαι ονομα εισαι και admin...)<διονυση...καλες 5 ωρες ακομα...>

ΤΙ ΛΕΕΙ??ΜΕ ΨΑΡΩΝΕΙΣ?ΕΜΕΝΑΝΕ?ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΩΡΕ ΓΙΑΟΥΡΗ...ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ??

διπλος εσπρεσο με μια ρουφιξια,λιγο νερο,ενα παστελι για ενεργεια και τα γνωστα...δρομο....

δεν σκεφτομουν και πολλα...χαζευα τα δαση ακουγοντας μουσικη και οδηγοντας με ευχαριστηση αλλα και αγχος και προσοχη καθοτι εχω ενα φρενο...<ουτε να πανικοβληθω δεν θα προλαβω αν πεταχτει ενα ζωο,κατι τες πα>σκεφτομαι

εκει περιπου αρχιζω να κουραζομαι...λιγο ο **** μου,λιγο τα γονατα μου,λιγο οι καρποι μου...λιγο το μυαλο μου....
κατσε λιγο στραβα,τεντωσε τα ποδια σου,ασε το αριστερο χερι...σταση???ελα ρε...3 ωρες οδηγεις και θες και σταση?συνεχισε...

τελευταια φωτο στον πενταλοφο...και δεν πετυχαινω την σωστη γωνια...ρε νυχτωσε..πως θα φανουν ολα?ε οτι φανει....και να σου μια παρεα...ζητω...δεν θα παω μονος γιαννενα...

εφτασα 11.15 στο ξενοδοχειο.ρε κερατα..ειπες 5 ωρες...μαμ,μπανιο και νανι.ο νεος συγκατοικος ηταν ηρεμος και αν και κοιμηθηκα 6 ωρες ενιωθα το πρωι αλλος ανθρωπος.στο πρωινο εμαθα οτι βρηκαμε και τακακια.

αργησα να φυγω ομως.μεχρι να αλλαξουμε τακακια,να σταματησω για λαδακι σε ενα βενζιναδικο με πηρε 8.45 αν και ημουν ξυπνιος απο τις 6.30.

η ιεροτελεστια ομως εγινε...

η κυριακη ηταν υπεροχη...απο την μια η σκεψη οτι η η μαριγω ηταν οκ,απο την αλλη τα υπεροχα τοπια με εκαναν να θελω πιο πολυ να συνεχισω.το προγραμμα σφιχτο.εχασες χρονο νιουφη...στασεις 0...μισο τσιγαρο στις φωτο και εφυγες.
συνεχεις σκεψεις για παρεα....<λιγες μηχανες εχω βρει σημερα,ωπ στροφουλα,τα παρατησαν?ωπ στροφουλα,λες να πηρα λαθος στροφη?τι σκοτεινα τουνελ ειναι αυτα?τον σκυλο τον θυμηθηκε κανεις?εφαγε τπτ?ωπ στροφουλα?απο βενζινη πως παω?ωπ στροφουλα,να ναι καλα τα παιδια που μου βρηκαν τακακια,ωπ στροφουλα,εφαγα καλο πρωινο και δεν πειν...ωπ φουρκετα,μα καλα που διαολο την βρηκαν αυτην την διαδρομη,ωπ στροφουλα,πατριωτη απο δω πηγαν?λες να σταματησω 5 λεπτα?ενταξει θα σταματησω,ωπ στροφουλα,σε καμια ωρα,ωπ στροφουλα,ο διαμαντης ειναι αυτος?παλι φωτο βγαζει?μα ποσο πλεον?ελα ελα παρε υφος,ωωωωπ στροφουλα,ρε που παμε?που να ειμαι τωρα?θα τελειωσω?αντεχω και δεν αντεχω,ωραια μερη ομως,κοοοψε φουρκετα,το νου σου στο βιβλιο,χανει και το κοντερ,κοψε λεβεντη εφτασες στην τελευταια σταση-φωτο....>

ειχα μια χαρα που δεν περιγραφεται...τα καταφερα....δεν ηξερα αν πρεπει να γελασω η να κλαψω απο χαρα...ρε λες να ειχε δικιο ο βασιλης?το εχω?ενα χρονο με την μαριγω και βγαζω τετοια δοκιμασια?
βγηκα εθνικη και ανυπομονουσα να περασω κατω απο την σημαια...ειχα δει στα φορουμ τον διαμαντη να βγαζει τις φωτο του finish...βαρεθηκα γρηγορα την ευθεια....εξοδος καμμενα βουρλα 10 το βραδυ...<που ειναι ολοι?που ειναι η χλιδη?που ειναι τα φλας??που να παω?που περιμενουν?αν ειναι δυνατον...χαθηκα και στα κ.βουρλα???ψαρακα> και τοτε βλεπω την σημαια...δεν εχω λογια...ειπα να παρατησω την μηχανη και να παω τρεχοντας,να μπω κορναροντας,να κανω βλακειες(το εχω) να φιλησω οποιον βρω μπροστα μου...
ηταν ολοι εκει...οι αλλοι 2 πατρινοι,ο σπυρος αν και ειχε τερματησει 2 ωρες πριν,ο διαμαντης ακουραστος με το χαμογελο στα χειλη,η ειρηνη ,ο αλεξ και αλλοι που ξεχναω.

η φωτο κατω απο την αψιδα εγινε 3 φορες....το τελευταιο καψωνι σε ενα νιουφη....

λιγη κουβεντα με τον διαμαντη για τις εντυπωσεις μου,ατελειωτος χαβαλες με τον σπυρο(τι παιδι) και επιστροφη πατρα...οι αλλοι 2 απο πατρα αποφασισαν να κοιμηθουν κ.βουρλα(λογικοτατο με τετοια κουραση και κρυο) εγω ομως δεν κρατιομουν...ηθελα λιγο χρονο με την καλη μου χωρις αγχος χωρις <υποχρεωσεις>...οι δυο μας...
ο μπραλος ειναι υπεροχος και την νυχτα...τον χαρηκα πολυ....

εφτασα 1 το βραδυ στο σπιτι μου και παρα την κουραση ειχα απιστευτη χαρα...ενιωθα τοσο....γεματος.....θα το ξανακανα ανετα....θα το ξανακανω σιγουρα....οσο ειναι στο χερι μου ,οπως φετος, να ειστε σιγουροι πως θα ειμαι εκει...κουπες?αδιαφορες...οπως ειπα και στο moto.gr για μενα νικη ειναι οτι το εβγαλα ολο και ειμαι σπιτι μου ορθιος κ υγιης...και του χρονου!!!!!

@και παλι χιλια ευχαριστω σε σπυρο και διαμαντη για την υπομονη τους

@επισης πολλα μπραβο σε ολους για την οργανωση και την διαδρομη

@να ευχαριστησω και τον μαστρο-κωστα με τα μαγικα εργαλεια του που κυριακη πρωι αν και ξενυχτης μου αλλαξε τα φωτα...εεεε τα τακακια και πανω απο ολα τον παγουριστα που μου βρηκε τακακια 11 το βραδυ σαββατου.σας χρωσταω

@χαρηκα που γνωρισα οσους γνωρισα(δεν γραφω ονοματα γιατι ολο και καποιον θα ξεχασω)

@αστραχαν οταν σου ειπα χαρηκα για την γνωριμια μου απαντησες να το σκεφτω και να απαντησω την δευτερα...νομιζω πηρες την απαντηση σου

@φωτο δεν....δεν προλαβαινα λεμε....περα απο τις 11 περιμενω να δω αυτες του διαμαντη

@ελπιζω να ανοιξα σωστα το ποστ.αν νομιζει καποιος μοντ οτι ειναι λαθος ας το μεταφερει εκει που πρεπει...thanks

συγνωμη για την πολυλογια...απλα ηθελα να μοιραστω την χαρα μου.... :bier:
αλητη spont θα μου το πληρωσεις....

Αποσυνδεδεμένος SPONT

• I Live Here
  • *
  • GUZZIHOLIC GUZZISTA 100%
Απ: ημερολογιον νιουφη
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 11, 2011, 09:05:13 πμ »
με το μηνυμα σε ενιωσα και μοιραστικα τη χαρα σου   :thumbsup:
γιαλαντζης  ντολμαδοπουλος του 2%

Αποσυνδεδεμένος VAS

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • ο θείος Νώντας...
    • 1000 SP, california 1100
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 11, 2011, 09:27:47 πμ »
Μαζί μιλάγαμε στο τηλέφωνο για τα τακάκια (Βασίλης)...να ξερες τι άκουσες από 'μένα και τον Πιν

(μα καλά...έφυγε ο χαβαλές να κάνει 36ωρο με ψεύτικα πίσω τακάκια..?? :?  :hehe:

ο νο 69 δεν είναι??...τι περιμένεις... :D)

Να σαι καλά και μπράβο για το πείσμα σου....και του χρόνου σου εύχομαι :bier:

(ΥΓ ...είχες και το πιο σεξουλιάρικο νούμερο του 36ωρου)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 11, 2011, 09:41:56 πμ από VAS »
Όπως είχε πει ενας γνήσιος Guzzista πριν τον διώξει το καθεστώς : "Καιμε βενζίνη, οι υπόλοιποι καίνε το σάλιο τους!"

Αποσυνδεδεμένος miraze

• Συντονιστής
  • I Live Here
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 11, 2011, 09:37:11 πμ »
Είδες επίπεδο νιούφι ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ μας...................ακόμα και όταν τον έτρεχες χαβαλέ σε αποκάλεσε.  :hehe:

Οχι για να μην λέμε τίποτα  :fff:
Raduno baby .........

Αποσυνδεδεμένος dagger moon

• Guzzi Maniac
  • dagger moon
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 11, 2011, 09:49:38 πμ »
Γεια σου βρε nio με τα τακάκια σου και το πιο σεξουαλικό νούμερο στο 36ωρο. :hehe: :hehe:
Πρέπει να είσαι από τους πιο πολύ αγχωμένους πρωτάρηδες ever.
Τωρα που δεν είσαι πια νιουφης , πρωτάρης κλπ κλπ και ξέρεις τι οργασμό προσφέρει το 36ωρο κοίτα να ετοιμαστείς για το επόμενο ... και να έχεις αλλάξει τακάκια αδερφέ ...

το χάρηκα το ποστ σου
Να εισαι καλα να χαίρεσαι την ερωμένη σου και να εχετε καλες και ασφαλείς διαδρομές  :bier:
dagger moon

Αποσυνδεδεμένος nio1981

• Guzzi Lover
  • **
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 11, 2011, 10:32:27 πμ »
του χρονου απαιτω να εχω και παλι το 69....all and all...ημουν τρομερα αγχωμένους  ειδικα το σαββατο.την κυριακη ειχα τρελη διαθεση...του χρονου πλεον ξερω.... μπροστα πισω κινεζικα τακακια  :dance

εχω ακομα μια ερωτηση σαν νιουφης.....αυτο με το πιασιμο στα οπισθια πως περναει?3 μερες ποναω..... :hehe: :hehe:

ps.  τι γελιο με τις γιαγιαδες στα χωρια...μας κοιτούσαν σαν ufo....απο δω παιδακι μου πηγαν ολοι :resp:

Αποσυνδεδεμένος spyro 990

• Guzzi Fetish
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 11, 2011, 10:38:53 πμ »

συγνωμη για την πολυλογια...απλα ηθελα να μοιραστω την χαρα μου.... :bier:

ευγε Denis. Απο το 1ο σου κιόλας διέπρεψες 

:clap

PS. Το άλλο το πουλέν (antsoar)  μου δεν στάθηκε τόσο τυχερό όπως εσύ με τα τακάκια. :oops: η μάλλον τώρα που το σκέφτομαι και αυτουνού τυχερό ήταν που του έτυχε το λάστιχο στους ψαράδες δίπλα απο το ταβερνάκι και όχι μέσα στο Βίτσι.

Αποσυνδεδεμένος dagger moon

• Guzzi Maniac
  • dagger moon
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 11, 2011, 10:43:26 πμ »
του χρονου απαιτω να εχω και παλι το 69....all and all...ημουν τρομερα αγχωμένους  ειδικα το σαββατο.την κυριακη ειχα τρελη διαθεση...του χρονου πλεον ξερω.... μπροστα πισω κινεζικα τακακια  :dance

εχω ακομα μια ερωτηση σαν νιουφης.....αυτο με το πιασιμο στα οπισθια πως περναει?3 μερες ποναω..... :hehe: :hehe:

ps.  τι γελιο με τις γιαγιαδες στα χωρια...μας κοιτούσαν σαν ufo....απο δω παιδακι μου πηγαν ολοι :resp:

γουρλιδικο το 69 .... του χρονου θα πεσουν κορμια για το ποιος θα το έχει , να μου το θυμηθείς ...

Το πιασιμο στα οπισθια ε ? με στοργη - προδρεμ και υπομονή

αχ ναι οι γιαγιαδες , και να ηθελες να χαθεις δεν μπορουσες ,

και πουσαι nio

αν δεν το εχεις καταλάβει ακόμα ... εισαι 36ωριτης πια , οχι νιουφης
dagger moon

Αποσυνδεδεμένος nio1981

• Guzzi Lover
  • **
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 11, 2011, 10:57:38 πμ »
κρίμα ρε γαμώτο για τον αντωνη,...ηθελε πολυ να το κανει...δεν πειραζει ομως εμεις να ειμαστε καλα και οι δρομοι εκει θα ειναι...next time

dagger moon...λεω να κρατησω το νιουφης μέχρι να κανω το επομενο...το συνήθισα :rasta:

:hehe: :hehe:

Αποσυνδεδεμένος virus

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Lover
  • **
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 11, 2011, 11:46:49 πμ »
και με ειπες μαρτυριαρη στον βασκα και τωρα χαιρεσαι που εχεις το πιο σεξουαλικο νουμερο. α να χαθεις κιορατα!!!

κι αφου το ευχαριστηθηκες παει να πει οτι σου παει το 36αωρο. το θελεις το εχεις σαρεσει.

νασαι καλα και στο επομενο νασαι δω με τον ιδιο αριθμο συμετοχης.

γιαννης με αφρικα.

Αποσυνδεδεμένος verosso

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Let Me Be
  • *
    • Varadero, VFR800VTEC, Vespa PX125
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 11, 2011, 12:00:23 μμ »

Το <νιούφης> μόνο με εισαγωγικά πιά. :thumbsup:
Wellcome to tho club!!!  :bier:
Κυριάκος - Κοζάνη

Αποσυνδεδεμένος miraze

• Συντονιστής
  • I Live Here
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 11, 2011, 12:03:50 μμ »

Το <νιούφης> μόνο με εισαγωγικά πιά. :thumbsup:
Wellcome to tho club!!!  :bier:

Για να στο λέει αυτό ο ΚΥΡΙΟΣ Κυριάκος τέρμα το νιούφης
Raduno baby .........

Αποσυνδεδεμένος VAS

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • ο θείος Νώντας...
    • 1000 SP, california 1100
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 11, 2011, 01:06:40 μμ »

PS. Το άλλο το πουλέν (antsoar)  μου δεν στάθηκε τόσο τυχερό όπως εσύ με τα τακάκια. :oops: η μάλλον τώρα που το σκέφτομαι και αυτουνού τυχερό ήταν που του έτυχε το λάστιχο στους ψαράδες δίπλα απο το ταβερνάκι και όχι μέσα στο Βίτσι.

όντως τυχερος που περναγε η FOX TEAM και τον βοηθησαν να κατεβει κατω...
Όπως είχε πει ενας γνήσιος Guzzista πριν τον διώξει το καθεστώς : "Καιμε βενζίνη, οι υπόλοιποι καίνε το σάλιο τους!"

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 11, 2011, 01:23:33 μμ »
Ετυχε και στους VAS & Astrahan ειπα...." :resp: στον nio1981 "

Tωρα το λεω και ΔΗΜΟΣΙΑ!

λεπτομερειες αργοτερα.
Never ride faster than your guardian angel can fly

Αποσυνδεδεμένος nio1981

• Guzzi Lover
  • **
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 11, 2011, 03:49:19 μμ »
δεν σας κρυβω οτι με συγκινουν τα λογια σας...οταν εγραψα το ποστ δεν ηθελα ουτε μπραβο ουτε τπτ...μονο να μοιραστω την χαρα και τον ενθουσιασμο μου...3 μερες μετα και ακομα το σκεφτομαι και ακομα βλεπω εικονες...ελπιζω για πολυ ακομα.ΑΛΛΑ............ :resp: σε μενα? οχι....γιατι τι εκανα?ειχα μια καλη μηχανη που αντεχε τα χλμ,ημουν μονος,περα απο μια βοηθεια σε μια πτωση δεν υποστηριξα κανεναν(αντε και μερικες χαιρετουρες)και ταλαιπωρησα μερικους με την βλακεια μου.... και επισης το εκαναν και αλλοι πρωταρηδες.εγω γνωρισα τουλαχιστον 2

respect και απεριοριστος σεβασμος αξιζει σε αλλους...

στο παλικαρι που συναντησα στο χιονοδρομικο με το 125....αν δεν ειχα το κρανος θα εξινα με το σαγονι...που πας ρε τρελε?ρε εσυ εισαι αρρωστακι,ρε εσυ εισαι ηρωας!!!

στα ζευγαρια που το εκαναν ολο.ειδικα το πρωτο που ειναι και στην φωτο(τερματισμος 1.30 κ.βουρλα) το συναντησα στο νυμφαιο.η κυρια μαλιστα εκανε και πλακα στον αντρα της λεγοντασ του να πανε γιαννενα.εισαι τρελη?εδω που φτασαμε?παμε...το χαμογελο της ηταν για φωτογραφια.ανεβαινοντας ειδα και αυτοκολλητα στην μπαγκαζιερα απο ελβετια,ιταλια,γαλλια,γερμανια....

στις ομαδες.αν για μενα ηταν δυσκολο για αυτους ηταν σχεδον αδυνατο...και ομως...ειδικα αστραχαν και φοξ(που βοηθησαν και το φιλαρακι μου)

σε αυτους που ειδα να εχουν τα διπλα μου χρονια και μηχανες 30χρονων μεγαλυτερες απο την δικια μου...με δυσκολη θεση,με κουτσουρα σελες και ομως...ακμαιοι

και φυσικα σε εσας ολους.vas k zordan.χασαπη(αυτομαζοχιστης?παλια βασανιζες κοσμο? :hehe: ),πινδαρο και οποιον αλλον δεν γνωρισα.που εισασταν παντου,να δινετε οδηγιες,συμβουλες,θαρρος με τα πειραγματα σας...με μια απιστευτη οργανωση,με ενα αναλυτικοτατο road book(απορω πως χαθηκα 2 φορες) που διαβαζοντας καθε σελιδα του σκεφτομουν μια ατακα του πανουση<κουφαλα δημιουργε...τα παντα εν σοφια επιησες>

τιποτα παιδες...δεν υπαρχουν λογια.ευγε σε ολους. :notworthy: