Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Δεκέμβριος 15, 2017, 08:04:55 πμ

Αποστολέας Θέμα: Πως να μην κερδίσεις κύπελλο. Ένας συνοπτικός οδηγός!  (Αναγνώστηκε 5931 φορές)

Αποσυνδεδεμένος bil

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
Απ: Πως να μην κερδίσεις κύπελλο. Ένας συνοπτικός οδηγός!
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 30, 2011, 04:31:15 μμ »
Ασε που αυτό το πόστ έπρεπε να το ξεκινήσουμε εμείς ...  :hehe: :hehe: :hehe:
Θορυβώδης Εγκάρσιος Δικύλινδρος

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 30, 2011, 04:49:24 μμ »
Ασε που αυτό το πόστ έπρεπε να το ξεκινήσουμε εμείς ...  :hehe: :hehe: :hehe:

:D
Never ride faster than your guardian angel can fly

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 30, 2011, 04:55:46 μμ »
μμμμ... κι αφου τωρα θα εχεις την τιμη της δωρεαν συμετοχης στο 15ο μηπως ειναι καλυτερα να πας αργα; ετσι για  να βιωσεις την νυχτερινη οδηγηση  :hehe:

Στις 15 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ χωρίς κύπελλο, όχι στο 15ο....
 :D

v11cafe

• Επισκέπτης
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 30, 2011, 05:06:48 μμ »
Ο τιτλος του θεματος ειναι ελαφρα παραπλανητικος Πως να μην κερδίσεις κύπελλο. Ένας συνοπτικός οδηγός!

Περισσοτερο ειναι Πως να χασεις ενα κύπελλο. Ένας συνοπτικός οδηγός!

Πχ θα μπορουσε να ειναι:

Πως να μην κερδίσεις κύπελλο.
1/Μην πας στο 36ωρο
2/Μην παρεις εκκινηση
3/Μην βγαλεις φωτο 36ωρου
4/Μην τερματισεις
5/Στο παιχνιδι καντα ολα αναποδα
7/Πετα το roadbook
8/Αν εκανες ολα τα παραπανω, μην στειλεις αποτελεσματα για καταταξη :ninja:
κλπ

Αποσυνδεδεμένος miraze

• Συντονιστής
  • I Live Here
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 30, 2011, 05:37:04 μμ »
Ασε που αυτό το πόστ έπρεπε να το ξεκινήσουμε εμείς ... 

................... και να μιλάμε για το παρακράτος των Αστραχαν :hehe: :hehe: :hehe:
Raduno baby .........

Αποσυνδεδεμένος ALX

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
  • ©2002-2017
    • R1150GS
    • facebike.gr
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 31, 2011, 12:01:25 πμ »
Ο Διαμαντής το ξεκαθάρισε νομίζω πάρα πολύ καλά αλλά μου φαίνεται ότι οι μπατονέτες ακόμα δεν έχουν μπεί.................

ΑΝ.................

και ΑΝ

και ΑΝ

και ΑΝ

μου θυμίζει τα ΘΑ, ΘΑ, ΘΑ των πολιτικών

Να πώ ρε Αλέξη ότι είσαι χτεσινός, δεν είσαι

Πάρτο χαμπάρι

Οσο πάς στο 36ωρο όπως πάς, δλδ για εσένα φυσιολογικά, για τον μέσο αναβάτη γρήγορα.............................ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΡΡΕΠΗΣ ΣΤΑ ΛΑΘΗ

Αυτό το ξέρω. Δυστυχώς, αυτός ήταν πάντα ο φυσιολογικός ρυθμός μου. Αν για κάποιους θεωρείται γρήγορος, για μένα είναι φυσιολογικότατος κι ας με κάνει επιρρεπή στα παιχνίδια του 36ώρου. Επιλογή μου είναι.

Απορρώ γιατί γκρινιάζεις για τα 40χλμ που λές ότι έκανες + και για τις αποκλίσεις που κάποιοι γράψαν στο τέλος. Εδώ ΑΚΟΜΑ και στο πιο δύσκολο 36ωρο οι θέσεις κρίθηκαν οριακά και όχι για 40 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΛΜ. Αυτό ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ δεν ήταν λαθάκι αλλά ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ με τα τελικά αποτελέσματα λαθάρα.

Δεν γκρίνιαξα σε κανέναν για τα λάθη μου νομίζω. Όπου κι αν το έγραψα ακολούθησε  τέτοιο >>> :D emoticon επειδή ακριβώς ήταν δικά μου λάθη και ξέρω και γιατί έγιναν. Για τις μλκίες μου δεν γκρινιάζω σε άλλους!

Μου θυμίζεις τα παιδάκια που τους πήραν το στυλό και γκρινιάζουν ότι το έκανε ο Μανωλάκης 5 θρανία πίσω.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και που σαι

Από που βγάζεις τέτοιο συμπέρασμα? Ατυχές νομίζω το παράδειγμα

Παράθεση
δεν έχω μεγάλη λαχτάρα, ούτε το κυνήγησα ποτέ σθεναρά. Το πάλευα αλλά στο χαλαρό. Πιο πολύ για να έχει νόημα η όλη φάση και να μην είναι μια απλή βόλτα με τη μηχανή.

Μεταξύ μας τώρα.......................

Ούτε και εσύ δεν πιστεύεις αυτό που έγραψες 

Ακους εκεί ο Αλέξης στο χαλαρό  :hehe:

Σαφώς και το πιστεύω. Στο χαλαρό πάντα και αυτό φαίνεται από την συνολική μου επίδοση σε χρόνους τσεκ πόιντ κτλ. Ποτέ δεν ήταν αυτοσκοπός, αλλά και ποτέ δεν είπα ότι δεν ήθελα ένα κύπελλο. Το ήθελα αλλά δεν το κυνηγούσα όπως άλλοι. Άλλο απλά να το θες, κι άλλο να σκίζεσαι να το πάρεις!
Πάντα έπαιζα τα παιχνίδια αλλά χωρίς να πιέζομαι. Όπου ένιωθα ότι πιέζομαι, έκανα αυτό που γούσταρα. Με προπορείες μίας και μιάμισης ώρας σε χρονομετρημένα δεν νομίζω να υπάρχει κανένας που να πιστεύει πως κυνηγούσα το κύπελλο όπως λες!
Παρόλα αυτά, πάντα ήμουν σχετικά κοντά στους πρώτους. Είπα "ίσως" αν το κυνηγούσα (σαν άλλους) σθεναρά από την αρχή ως το τέλος, να το έπαιρνα... αλλά δεν το έκανα ποτέ.
Η πραγματική αλήθεια είναι αυτή που έγραψα στο αρχικό ποστ. Κάθε χρόνο έλεγα "ας το παίξω σωστά αυτή τη χρονιά μπας και πάρω κάνα κύπελλο", αλλά από την μέση της πρώτης μέρας κιόλας, τα πράγματα άλλαζαν. Έβλεπα ότι δεν μπορούσα να πιεστώ και ακολουθούσα πάλι τους ρυθμούς μου ξέροντας ότι τα κύπελλα θα απομακρυνόντουσαν.  :D

Αν ήταν να έρθει λοιπόν με τον τρόπο μου, ας ερχόταν. Δεν ήρθε? Δεν θα πεθάνω κιόλας!
 :thumbsup:

Όσο βελτιώνεται η τεχνολογία των μοτοσυκλετών (ηλεκτρονικά βοηθήματα), τόσο υποβαθμίζεται η τέχνη του αναβάτη.

Αποσυνδεδεμένος miraze

• Συντονιστής
  • I Live Here
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 31, 2011, 12:32:45 πμ »
Τουλάχιστον ξέρεις τι θέλεις κάτι πολύ σημαντικό :thumbsup:

Του χρόνου αν θέλεις κύπελλο στα σίγουρα πιάσε από τώρα τον ΚοστοΑστραχαν για μεταγραφή στο ομαδικό  :hehe:

ή.....................

ή................................

με τόσες εμπειρίες μεταγραφή στο οργανωτικό  :D
Raduno baby .........