Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιούνιος 29, 2017, 08:27:16 πμ

Αποστολέας Θέμα: RoadBook  (Αναγνώστηκε 14522 φορές)

KTiNoS

• Επισκέπτης
Απ: RoadBook
« Απάντηση #75 στις: Ιανουάριος 15, 2012, 02:18:27 μμ »
Όλα δεν γίνονται γιατί δεν προλαβαίνεις. Ένα λάθος θα σε στείλει να οδηγείς πολλές ώρες και μέσα στη μαύρη νύχτα που είναι ΕΠΙΚΥΝΔΗΝΟ.
Αυξάνει δηλαδή τις πιθανότητες ατυχήματος και αυτό
ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ
 :bier:

Με κάθε σεβασμό γιατί είμαι και πολύ πιο πιτσιρικάς και λιγότερο έμπειρος  :bier:

αλλά για μένα 36ώρο με τερματισμό όσο έχει ακόμη φως.. είναι σουβλάκι χωρίς κρεμμύδι... παιδικό.

Ναι ρε Τάσο και για μένα έχει πλάκα αλλά εγώ τερματίζω κάπου στη μέση χωρίς να τρελαθώ στο δρόμο. (χωρίς να είμαι Ο γρήγορος)
Οι άλλοι που τερματίζουν μετά από εμένα τι θα κάνουν?
Για σκέψου να καθαρίσουμε το κρεμμύδι και να μας πάρουν τα ζουμιά…
Θέλουμε να τερματίσουμε νύχτα ?
Νο προμπλέμα!
Παίρνουμε εκκίνηση κανονικά αράζουμε στην πρώτη καφετέρια πλακωνόμαστε στην υψηλή κουβέντα  (ζεν και μοτοσικλέτα, ο οδηγός της χρονιάς , τον παίρνει ο Εσπελέτα και είναι τελικά **** να πας στο Ντακάρ) πάει 12 και φεύγουμε με το μισό ρόουντ μπουκ γιατί το άλλο μισό είναι για αδερφές.
(ή πάμε μαζί και τερματίζεις με λινά, μένεις από βενζίνη κι εγώ χωρίς πίσω φρένο)
 :hehe:

Αυτό που θέλω να πω ότι η διοργάνωση ΠΡΕΠΕΙ να τα βλέπει όλα γιατί οι άνθρωποι νιώθουν (ηθική) ευθύνη.
Εμείς κάνουμε ότι γουστάρουμε από εκεί και μετά, ( αφού τις κούπες θα τις πάρει ο Αστραχάν και εμείς είστε υπεράνω.)

Άσε που έχω κόψει και τις μπύρες γαμώ το κέρατο μου !
 :rasta:

Αποσυνδεδεμένος gpegos

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Let Me Be
  • *
« Απάντηση #76 στις: Ιανουάριος 15, 2012, 11:11:56 μμ »
Σύντροφοι  36ωρητες κατεβάζω πρόταση στην ολομέλεια.
 Μαζί με το road book που θα φτιάξουν οι υπεύθυνοι της διοργάνωσης που θα είναι και ο (καταστατικός χάρτης)του 36ωρου, να δοθεί μαζί και μια Α4 που θα γραφεί τις πόλεις και τα χωριά  με  την σειρά  που θα  περάσει το 36ωρο. Ώστε όποιος  θέλει να φτιάξει το δικό του εκδρομικό – περιηγητικό  road book  και να είναι μέσα  στην διαδρομή  με ότι αυτό συνεπάγεται ( σκούπα – ασφάλεια –παρέα ]

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #77 στις: Ιανουάριος 15, 2012, 11:18:30 μμ »
Γιωργο ΠΑΝΤΑ γινεται αν θυμασαι. Στα καστρα και στην Κρητη ειχε και αναλυτικο χάρτη το roadbook.

Περυσι, ο βασικος άξονας ηταν γραμμενος με το ονομα των πολεων ή χωριων.  :thumbsup:

ΥΓ.παντως-πραγματικα- διαβαζω ορισμενα πραγματα, παραπανω απο σενα,...που αναρωτιεμαι -αν αναφερονται στο δικο μας 36ωρο ή σε καποιο άλλο...  ::knownothing
κι υστερα σου λεν, οτι ο ΑLX, δεν βαζει πετυχημενες φωτο. (και συμβολικη. Απ το εντερπραϊζ  :hehe: )
Never ride faster than your guardian angel can fly

Αποσυνδεδεμένος gpegos

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Let Me Be
  • *
« Απάντηση #78 στις: Ιανουάριος 15, 2012, 11:37:05 μμ »
1.   Σωστά , πάντα υπάρχει επεξηγηματική σελίδα της διαδρομής ακόμα και με χάρτη  απλά τονίζω  μήπως πρέπει να γίνει ακόμα πιο κατανοητή .
 Αυτή την απορία την έχω και εγώ, αν απευθύνονται στο 36ωρο της λέσχης μας .
2.   Αφού πέρυσι  πήραν τερματισμό τόσοι πολλοί  πάει να πει ότι αρέσει στο σύνολο του .

Αποσυνδεδεμένος labros

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Fetish
« Απάντηση #79 στις: Ιανουάριος 16, 2012, 12:15:48 πμ »
Η διοργανώτρια ομάδα του 36ωρου φτιάχνει το roadbook όπως αυτή θέλει κ κρίνει καλύτερα. Όποιος  θέλει να συμμετάσχει στη βαθμολογία κ τα έπαθλα που δίνει το 36ωρο το ακολουθει τυφλοσούρτη.
Ο καθένας μας  το κάνει όπως κ όσο θέλει.
Και  κοντά  από πόλεις περνάει, κ εκατέρωθεν της Εγνατίας  Οδού κινιόταν, κ μετά το γύρο στα Ζαγόρια επέστρεψε στα 10χιλ. από τα Γιάννενα ( όπως κ στο 12ο στην Ολυμπία). Και όπου θέλεις μπορείς μόνος σου να παρακάμψεις ότι γουστάρεις.

Εμένα μου αρέσει έτσι :bier:
Γνώμη μου
Ευχαριστώ
One Man Piston Show