Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Δεκεμβρίου 15, 2019, 05:16:56 μμ

Αποστολέας Θέμα: Part III  (Αναγνώστηκε 114196 φορές)

FANIS

• Επισκέπτης
Απ: Part III
« Απάντηση #630 στις: Ιουνίου 19, 2012, 05:32:32 μμ »

Αποσυνδεδεμένος p.t.o

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Fetish
  • «Move as fast as you possibly can»
« Απάντηση #631 στις: Ιουνίου 19, 2012, 05:36:41 μμ »
Ασωτε,....αφιερωμενη σε σενα που σημερα γιορταζεις.

<Περηφανοι Ελληνες, συμπολιτες σου>

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/image001-1.jpg
Part III

:notworthy:

:hehe: :hehe:

ο λεγάμενος δεν σας φέρνει λίγο...

http://img269.imageshack.us/img269/6863/feldman01.jpg
Part III

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #632 στις: Ιουνίου 19, 2012, 05:37:44 μμ »
 :hehe:

ειμαστε περικυκλωμενοι!!!!

:hehe: :hehe:

asotosios

• Επισκέπτης
« Απάντηση #633 στις: Ιουνίου 19, 2012, 05:52:19 μμ »
Διαμαντη λογικα εγραψες...

αλλα απο τα ξενα δεν μπορω (κοβει τις φωτο ο σερβερ της εταιριας)

Επιφυλάσσομαι (οχι τα ξενα δεν με κανουν ορθογραφο το εβαλα στο word :D ) λοιπον για σχολιο μου στην φωτο σου...

Αποσυνδεδεμένος SPONT

• I Live Here
  • *
  • GUZZIHOLIC GUZZISTA 100%
« Απάντηση #634 στις: Ιουνίου 19, 2012, 07:26:53 μμ »
 :pray :pray :pray

ας μη βρουν  τη φωτο που φιλω με δεος τα χερια της γενικης :hehe:
γιαλαντζης  ντολμαδοπουλος του 2%

Αποσυνδεδεμένος miraze

• I Live Here
  • *
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #635 στις: Ιουνίου 19, 2012, 07:29:00 μμ »
Raduno baby .........

Αποσυνδεδεμένος SPONT

• I Live Here
  • *
  • GUZZIHOLIC GUZZISTA 100%
« Απάντηση #636 στις: Ιουνίου 19, 2012, 07:39:08 μμ »
ωραιο επιλογο

εδωσε ο κρυος :hehe: :hehe:
γιαλαντζης  ντολμαδοπουλος του 2%

Αποσυνδεδεμένος p.t.o

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Fetish
  • «Move as fast as you possibly can»
« Απάντηση #637 στις: Ιουνίου 19, 2012, 08:28:22 μμ »
   Marty Feldman   ( μια που τον προανάφερα)

Αποσυνδεδεμένος VAS

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • ο θείος Νώντας...
    • 1000 SP, california 1100
« Απάντηση #638 στις: Ιουνίου 19, 2012, 10:12:15 μμ »
τριμπ@ύρδελο........

:hehe:

Όπως είχε πει ενας γνήσιος Guzzista πριν τον διώξει το καθεστώς : "Καιμε βενζίνη, οι υπόλοιποι καίνε το σάλιο τους!"

Αποσυνδεδεμένος miraze

• I Live Here
  • *
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #639 στις: Ιουνίου 20, 2012, 10:18:51 πμ »
Προσπαθώ 5 μέρες τώρα να καταλάβω ρε παιδιά τί στον Π@υτσο θέλατε;

Δεν θέλετε δλδ κυβέρνηση συνεργασίας που τόσα χρόνια γκρινιάζαμε για μονόπλευρες αποφάσεις.

Δεν θέλετε το ΠΑΣΟΚ, το ΣΥΡΙΖΑ, τη ΝΔ, το ΛΑΟΣ, την ΧΑ, το ΚΚΕ...................τί θέλετε γαμώτη μου;

Για ποιά αλλαγή μιλάτε;

Ακόμα και αυτή η εμμονή στην δημοκρατικά εκλεγμένη ΧΑ μου ακούγεται και εμένα του αριστερού τελείως άκυρη. Ξέχωρα από τις μεθόδους και τις αρχές της, τους παραδέχομαι γιατί βρήκαν τον καλύτερο τρόπο να παίξουν το "εκλογικό"   παιχνίδι και να ΞΑΝΑεκλεγούν με 7%, με 7% επαναλαμβάνω του εκλογικού σώματος.

Αν νομίζετε ότι είστε πιο έξυπνοι και πιο σοφοί και με μεγαλύτερη βαρύτητα ψήφου από τον παππού μου που ζεί στη Φανερωμένη Αρτας και σαλαγάει τα πρόβατα και ρίχνει 30 χρονια ΚΚΕ να μου το πείτε.

Να το πείτε ρε παιδιά, ότι δεν πρέπει να έχουμε ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ αλλά αριστοκρατία και άριστος θα είναι πχ ο κάτοχος motoguzzi ή αυθαίρετου οικοπέδου στο πάνω Περδικάκι.  :?

Δλδ τί θέλουμε;

Θα το ξαναγράψω για μια φορά και όποιος το καταλάβει το κατάλαβε.

Η δημοκρατία είναι ένα δύσκολο πολίτευμα το οποίο αν θέλεις να λέγεσαι δημοκράτης πρέπει να δέχεσαι τις αποφάσεις της.

Προσωπικά..................ήταν η πρώτη φορά που ψήφισα πολύ συνειδητά, πάρα πολύ συνειδητά. :bier:
Raduno baby .........

Αποσυνδεδεμένος miraze

• I Live Here
  • *
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #640 στις: Ιουνίου 20, 2012, 10:26:15 πμ »
Και για να συμπληρώσω.................

Ιδιαίτερα σε αυτές τις εκλογές

Το ίδιο παράλογος μου φαινόταν ο φίλος μου ο Νίκος που έριξε ΧΑ γιατί δεν γουστάρει τους μετανάστες και ήθελε να πάρουμε δάνειο από τον Πούτιν  :?...................με τον φίλο μου τον Παύλο που έριξε ΣΥΡΙΖΑ γιατί ο Αλέξης θα διέγραφε τα προσωπικά δάνεια  :hehe: στις τράπεζες και θα επέστρεφε τους μισθούς στους ΔΥ  :?.....................με τον φίλο μου τον Αχιλλέα που έριξε Καμμένο γιατί θα έβρισκε πετρέλαιο σε κάθε γεώτρηση της Ελλάδας και θα επέστρεφε τους μισθούς στους στρατιωτικούς   :?

ΥΓ. Δεν είναι φανταστικά πρόσωπα
Raduno baby .........

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #641 στις: Ιουνίου 20, 2012, 10:52:14 πμ »
Ανοιγεις μεγάλη κουβέντα για πληκτρολόγια φίλε Ιωάννη...

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι το μήνυμα των εκλογών ήταν να υπάρξει κυβέρνηση συνεργασίας? Αυτό κατάλαβες? Εγώ δεν κατάλαβα αυτό...

Εγώ κατάλαβα ότι ένα ποσοστό ήθελε αυτούς που βλέπει τόσα χρόνια στις κυβερνήσεις να πάνε σπίτι του και να δει και τι μπορεί να κάνει και καποιος που δεν έχει μπει σε κυβέρνηση ακόμη... γι'αυτό και αρκετοί από τους παλιούς έμπειρους των δύο κομμάτων που έχουν κυβερνήσει τα τελευταία 30 χρόνια την Ελλάδα, πήγαν σπίτι τους...

Εγώ κατάλαβα ότι στο 37% των Ελλήνων ένα ποσοστό δεν ενδιαφέρονται και ένα άλλο έχει πλέον αηδιάσει από όλα αυτά που έχουν γίνει τα τελευταία χρόνια και κανείς από τους υπάρχοντες δεν τους εκφράζει οπότε δεν μπήκαν καν στην διαδικασία να πάνε να ψηφίσουν...

Επίσης κατάλαβα ότι ένα ποσοστό από αυτους που πήγαμε να ψηφίσουμε, σίγουρα δεν θα θέλαμε πάλι να δούμε μια κυβέρνηση ΠΑΣΟΚ-ΝΔ και ένας μικρότερου ποσοστού, να είναι κυβέρνηση ΠΑΛΙ. Ενας από αυτούς είμαι κι εγώ.

ΜΑ ΠΑΛΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ?

Εγώ Γιαννη ήθελα αλλαγή ναι, ήθελα να βγει κάποιος που αντί να έχει στο πρόγραμμά του πώς και από που θα πάρει δανεικά, να έχει συγκεκριμένες προτάσεις για το πώς και από που θα φέρει δουλειές σε αυτό το γαμότοπο...

Εχουμε μπερδέψει τη δημοκρατία με τη Νέα Δημοκρατία και τις πάπιες με τις χήνες.

Οταν, αν και όποτε (πιθανότατα ποτέ) ο Ελληνας σταματήσει να ψηφίζει σαν άτομο και ψηφίσει σαν λαός, τα ξανασυζητάμε....

Να συμπληρώσω ότι παράλογη μου φαινόταν η γνωστή μου η Πόπη που μπήκε στο δημόσιο επί ΝΔ από την πίσω πόρτα κάποτε με απολυτήριο Λυκείου, και έριξε ΝΔ φυσικά γιατί αισθάνεται υποχρεωμένη... και ο γνωστός μου ο Γιώργος που ψήφισε ΠΑΣΟΚ γιατί ενώ είναι κατά πλειοψηφία το κόμμα που διέλυσε κυριολεκτικά την ελληνικη οικονομία από το 1980 και μετά, έχει την διάθεση(!) να διορθώσει τα πράγματα....

Αποσυνδεδεμένος aris xj

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Lover
  • **
« Απάντηση #642 στις: Ιουνίου 20, 2012, 11:02:07 πμ »
Και για να συμπληρώσω.................

Ιδιαίτερα σε αυτές τις εκλογές

Το ίδιο παράλογος μου φαινόταν ο φίλος μου ο Νίκος που έριξε ΧΑ γιατί δεν γουστάρει τους μετανάστες και ήθελε να πάρουμε δάνειο από τον Πούτιν  :?...................με τον φίλο μου τον Παύλο που έριξε ΣΥΡΙΖΑ γιατί ο Αλέξης θα διέγραφε τα προσωπικά δάνεια  :hehe: στις τράπεζες και θα επέστρεφε τους μισθούς στους ΔΥ  :?.....................με τον φίλο μου τον Αχιλλέα που έριξε Καμμένο γιατί θα έβρισκε πετρέλαιο σε κάθε γεώτρηση της Ελλάδας και θα επέστρεφε τους μισθούς στους στρατιωτικούς   :?

ΥΓ. Δεν είναι φανταστικά πρόσωπα

δειξε μου τους φιλους σου....χαχαχαχαχαχαχαχα

εγω παντως δεν βρισκω ποιος ψηφισε ΝΔ-ΠΑΣΟΚ κλπ κλπ.......ολοι βριζουν.....γιατι??
στους φιλους που δε προλαβα να δω
κανω κοντρες με τον μαρινοπουλο...!

Αποσυνδεδεμένος miraze

• I Live Here
  • *
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #643 στις: Ιουνίου 20, 2012, 11:02:57 πμ »
Ανοιγεις μεγάλη κουβέντα για πληκτρολόγια φίλε Ιωάννη...

Δηλαδή εσύ πιστεύεις ότι το μήνυμα των εκλογών ήταν να υπάρξει κυβέρνηση συνεργασίας? Αυτό κατάλαβες? Εγώ δεν κατάλαβα αυτό...
.......................

Το δημοκρατικό νόημα των εκλογών είναι πολύ απλό.

Νικητής η Νέα Δημοκρατία χωρίς αυτοδυναμία.................εσένα τί σου λέει αυτό;

Ξεκάθαρα πράγματα..................................

Φάνη μου δυστυχώς αυτό είναι το αποτέλεσμα, είτε σου αρέσει είτε δε σου αρέσει, είτε το πιστεύει είτε θέλεις να το ερμηνεύεις όπως εσύ θέλεις. Απλά να εύχεσαι η απόφαση του κυρίαρχου Ελληνικού λαού να ήταν σωστή και να μη γκρινιάζει ήδη από τώρα ότι θα πάμε σκ@τα κτλ.

Θα με πείς ο άλλος πουλάει μπρέβα του 2005 για 7000€ χωρίς λάστιχα ............... ο καθένας όπως θέλει τα βλέπει  :hehe:
Raduno baby .........

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #644 στις: Ιουνίου 20, 2012, 11:08:25 πμ »
Το αποτέλεσμα μπορεί να μην μου αρέσει αλλά αυτό δεν λέει και πολλά στην τελική.

Μια ζωή γλυφτρόνια και πισωκάμπτες είμαστεν σε αυτή τη χώρα σε μεγάλο ποσοστό... παραδείγματα άφθονα στην ιστορία μας... από τα αρχαία χρόνια μέχρι τον Κολοκοτρώνη και τον εμφύλιο μετά τον 2ο ΠΠ....

Απλά για άλλη μια φορά επιβεβαιώθηκε ο κανόνας.-