Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Δεκέμβριος 15, 2018, 08:23:09 πμ

Αποστολέας Θέμα: Aναζήτηση retro και vintage κράνους.  (Αναγνώστηκε 20615 φορές)

Αποσυνδεδεμένος kondan

• Guzzi Let Me Be
  • *
Απ: Aναζήτηση retro και vintage κράνους.
« Απάντηση #30 στις: Απρίλιος 03, 2012, 09:00:46 μμ »
http://www.mcmotor.gr/products.php?pid=927&new=0&offer=0&pop=0&com=0&cat=33&u=0&gm=0&gf=0&gp=0&page=3

Μου αρεσει πολυ αυτο, απλο και "κακο!"

Ειναι καλα τα AGV?

Αποσυνδεδεμένος julius

• Guzzi Wannabee
  • *
« Απάντηση #31 στις: Απρίλιος 03, 2012, 09:23:59 μμ »
161 εύρω…….μμμμμμμ

Αποσυνδεδεμένος kondan

• Guzzi Let Me Be
  • *
« Απάντηση #32 στις: Απρίλιος 03, 2012, 10:44:12 μμ »
161 εύρω…….μμμμμμμ

Δεν εχεις και αδικο...
Αλλα ψαχνω ενα απλο μονοχρωμο ματ και δεν βρισκω, εκτος απο αυτο και το caberg το οποιο πηρα στο μαγαζι που μου ειπατε σε προηγουμενο ποστ και μου ειπανε οτι ειναι το περσινο μοντελο και οτι μαλλον μονο τα φετινα εχουνε τα cebtury και οχι τα freedom κατα πασα πιθανοτητα
Και κανουν 110... ενα πενηνταρικο θα πω στον εαυτο μου οτι μου πεσε απ τη μηχανη ...
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 03, 2012, 10:46:16 μμ από kondan »

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #33 στις: Απρίλιος 04, 2012, 12:21:11 πμ »
161 εύρω…….μμμμμμμ

Δεν εχεις και αδικο...
Αλλα ψαχνω ενα απλο μονοχρωμο ματ και δεν βρισκω, εκτος απο αυτο και το caberg το οποιο πηρα στο μαγαζι που μου ειπατε σε προηγουμενο ποστ και μου ειπανε οτι ειναι το περσινο μοντελο και οτι μαλλον μονο τα φετινα εχουνε τα cebtury και οχι τα freedom κατα πασα πιθανοτητα
Και κανουν 110... ενα πενηνταρικο θα πω στον εαυτο μου οτι μου πεσε απ τη μηχανη ...

Να σε ρωτήσω κάτι? Αν κατάλαβα καλά, αλλιώς μη μου δίνεις σημασία... Αν είναι περσινό μοντέλο πειράζει?

Αποσυνδεδεμένος kondan

• Guzzi Let Me Be
  • *
« Απάντηση #34 στις: Απρίλιος 04, 2012, 12:52:48 πμ »
161 εύρω…….μμμμμμμ

Δεν εχεις και αδικο...

Να σε ρωτήσω κάτι? Αν κατάλαβα καλά, αλλιώς μη μου δίνεις σημασία... Αν είναι περσινό μοντέλο πειράζει?

Οχι καθολου δεν με πειραζει, αλλα επειδη ειναι περσινο μοντελο μου ειπε ο ανθρωπος στο τηλεφωνο που πηρα οτι δεν το εχει και θα πρεπει να το παραγγειλει, και δεν ξερει ποτε θα ερθει κλπ κλπ
Σιγα μην πειραζε, γιατι, μηπως ξερω τι μοντελο ειναι αυτο το αλλο που σας εδειξα οτι μου αρεσει?

Αμα ημουν τυπος του τελευταιου μοντελου λες να επαιρνα v7 ????? :oldgit:

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #35 στις: Απρίλιος 04, 2012, 01:20:16 πμ »

Αμα ημουν τυπος του τελευταιου μοντελου λες να επαιρνα v7 ????? :oldgit:

Δεν πήρες το τελευταίο μοντέλο v7?

:hehe:  

Πριν κάνεις οτιδήποτε, να προβάρεις... όποιο σου κάτσει καλύτερα στο κεφάλι, αυτό να πάρεις... Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από ένα κράνος που δεν είναι άνετο.... :oldgit:

Αποσυνδεδεμένος kondan

• Guzzi Let Me Be
  • *
« Απάντηση #36 στις: Απρίλιος 04, 2012, 02:41:06 πμ »
Χαχαχαχα ναι ναι last model!

Φανη εχεις δικιο,
εντωμεταξυ ψαχνω στο ιντερνετ να βρω καποιο μαγαζι στα νοτια προαστεια ή στην Δαφνη (εστω Πειραια!) που να εχει αυτο το AGV που θελω αλλα δεν βρισκω, εχεις καμια ιδεα?
Βρηκα Μιχαλακοπουλου, αλλα οταν κατεβαινω κεντρο βγαζω σπυρια!
Γιατι θελω οπως λες να το δοκιμασω, δεν θελω να παραγγειλω online, αλλοιως θα παιρνα αυτο το Gaberg το ασημενια που εχω βρει στο ebay και που εχω ποσταρει παραπανω.

Ευχαριστω

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #37 στις: Απρίλιος 04, 2012, 10:38:36 πμ »
Χαχαχαχα ναι ναι last model!

Φανη εχεις δικιο,
εντωμεταξυ ψαχνω στο ιντερνετ να βρω καποιο μαγαζι στα νοτια προαστεια ή στην Δαφνη (εστω Πειραια!) που να εχει αυτο το AGV που θελω αλλα δεν βρισκω, εχεις καμια ιδεα?
Βρηκα Μιχαλακοπουλου, αλλα οταν κατεβαινω κεντρο βγαζω σπυρια!
Γιατι θελω οπως λες να το δοκιμασω, δεν θελω να παραγγειλω online, αλλοιως θα παιρνα αυτο το Gaberg το ασημενια που εχω βρει στο ebay και που εχω ποσταρει παραπανω.

Ευχαριστω

Για μαγαζιά στην Αθήνα να σε βοηθήσει κάποιος άλλος μιας κι εγώ είμαι πρώην Αττικάνθρωπος... Για Καζίνο μπορώ να βοηθήσω... :hehe:

Αποσυνδεδεμένος SPONT

• I Live Here
  • *
  • GUZZIHOLIC GUZZISTA 100%
γιαλαντζης  ντολμαδοπουλος του 2%

Αποσυνδεδεμένος sailroad

• Guzzi Fetish
    • MG STELVIO 1200
« Απάντηση #39 στις: Απρίλιος 04, 2012, 06:25:02 μμ »
AGV έχει και το http://bikeaccessoriesathens.blogspot.com/ στην καλλιροης αλλα δεν ξέρω αν έχει αυτο που θες

Πάρε τηλ και ρωτα
Γιατι οι αετοι δεν υπαρχουν στους δρομους???

Αποσυνδεδεμένος kondan

• Guzzi Let Me Be
  • *
« Απάντηση #40 στις: Απρίλιος 05, 2012, 07:51:01 μμ »
Και λεγαμε και για τα 160 ευρω...
Παω στο μαγαζι στην Μιχαλακοπουλου, βρισκω το νουμερο μου, χαλβαδιαζω το κρανος, και οταν ζηταω το μαυρο ματ, δεν το εχει και μου λεει σε 2 βδομαδες...
Εχω εντωμεταξυ φαει και την ταλαιπωρια με 4-5 μαγαζια γενικα πηγαινοντας προς τα εκει οπου δεν βρηκα κατι να μου αρεσει.
Και μου λεει το παιδι,εχουμε ενα πιο καριβο σε προσφορα, τελευταιο κομματι εκθεσιακο, απο 330 στα 200.
Και μου πεσε αλλο ενα πενηνταρικο αλλα χαλαλι του γιατι ειναι πολυ ωραιο...
Αυτο πηρα

http://www.mcmotor.gr/products.php?pid=392&new=0&offer=0&pop=0&com=1&cat=33&u=0&gm=0&gf=0&gp=0&page=1

Μου αρεσει πολυ παρολο που κλαιω λιγο τα χρηματα αλλα χαλαλι του!

FANIS

• Επισκέπτης
« Απάντηση #41 στις: Απρίλιος 05, 2012, 07:55:54 μμ »
ΜΕΓΕΙΑ και καλοφόρετο!

:bier: :bier:

Μην τα κλαίς, τα λεφτά έρχονται και φεύγουν ... στα παπάκια σου...

τα γούστα μένουν!

:mg: moto~