Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Νοέμβριος 15, 2018, 07:53:21 πμ

Αποστολέας Θέμα: ΓΙΝΕΤΑΙ;  (Αναγνώστηκε 19480 φορές)

Αποσυνδεδεμένος aquile

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
Απ: ΓΙΝΕΤΑΙ;
« Απάντηση #120 στις: Μάιος 28, 2012, 12:39:32 μμ »
:thumbsup: μπραβο πετρο σωστος!

υ.γ.Επειδη με ξερεις κ σε ξερω αρκετα μ αυτη την ζελατινα ρ γμτ εισαι σιγουρος? :shame:

Δημητρακο μου, ΠΡΑΓΜΑΤΙ, εχεις 100% δικιο, :thumbsup: ειναι το πρωτο που θα αλλαξει οταν βρω τη σωστη!!!  Δεν εχω σιγουρη πληροφορια ποιος την διαθετει, υποψιες μονο οτι ειναι Stucci. O Agostini μου ειπε οτι δεν την ξερει.. (εστειλα φωτο), ισως και επειδη δεν τα πανε καλα με Stucci...Παντως δεν ειναι σπανιο αυτο το fairing και εαν προσεξεις θα δεις οτι και η εικονα που χρησιμοποιησα σαν προτυπο, φοραει το ιδιο αλλα το εχει λιγο ψαλιδισμενο στα κυλινδρα... :bier:
Γυρνωντας προς τα πισω ολοταχως, προσπερασαμε δυστυχως και την εποχη του Carlo...

jimlemans

• Επισκέπτης
« Απάντηση #121 στις: Μάιος 29, 2012, 06:20:37 μμ »
Πετραν μηπως να κοιταξεις απο gava μερια μου φαινεται οτι ειχε προς πωληση παρομοια φερινγκ κ η ζελατινα τους ηταν πιο bubble..... :thumbsup:http://www.gawa-guzzi.de/verkl/stu-veseitkl.jpg αυτο η το αποκατω του εχει την ζελατινα 69 ευρω!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 29, 2012, 06:43:15 μμ από jimlemans »

Αποσυνδεδεμένος aquile

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
« Απάντηση #122 στις: Ιούλιος 06, 2012, 11:40:46 πμ »
Δημητρακο μου εσκισες! :thumbsup:
ο GAWA με τις φωτο του με βοηθησε να καταλαβω οτι το fairing μου ειναι της Valpolini, παρηγγειλα τζαμακι οπως πολυ σωστα προτεινες, μπηκε επανω και τωρα ειναι ακομα πιο κουκλα!
Οπτικο τελικο αποτελεσμα ειδαν ζωντανα οσοι ηρθαν στη προχθεσινη βολτα Τεταρτης, αναστατωθηκε ολη τη Παχη! :hehe:
Γυρνωντας προς τα πισω ολοταχως, προσπερασαμε δυστυχως και την εποχη του Carlo...

jimlemans

• Επισκέπτης
« Απάντηση #123 στις: Ιούλιος 06, 2012, 11:52:03 πμ »
ΕΤΣΙ! Ετοιμασε το για το spa! :thumbsup:

Carcano

• Επισκέπτης
« Απάντηση #124 στις: Ιούλιος 06, 2012, 12:06:14 μμ »
Διχως φωτο......ΠΑΛΙ...

βγαλε μια απο το κινητο βρε Πετραν να δουμε και μεις....

Αποσυνδεδεμένος thrylos

• Guzzi Maniac
« Απάντηση #125 στις: Ιούλιος 06, 2012, 04:31:08 μμ »
Γι αυτο την εβλεπα ομορφοτερη !!!  :hehe: :hehe:
Βαλε φωτο !

Αποσυνδεδεμένος aquile

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
« Απάντηση #126 στις: Ιούλιος 06, 2012, 04:46:36 μμ »
Στας διαταγας σας!  :PP :hehe:
Απο Δευτερα,.... σε λιγο θα αρχισω να ετοιμαζομαι για camping "Triton II"-Δρεπανο. Εγω εκει θα πεταω  :fff: αυτο το ΣΚ.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 09, 2012, 08:21:34 μμ από ZORDAN »

Αποσυνδεδεμένος aquile

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
« Απάντηση #127 στις: Ιούλιος 13, 2012, 03:02:27 μμ »
Αντε και η τελευταια φωτο. Νομιζω βελτιωθηκε τουλαχιστον 10% με αυτο το τζαμι, thanx to JimLeMans! :bier:
Ικανοποιησα και μια απο τις 2 παρατηρησεις του Thrylou! Ειναι σε ολους μας καταξιωμενη η αισθητικη του!  :coolsm

Νομιζω πως τελειωσαμε. Η συνεχεια στους δρομους! :race:

Αποσυνδεδεμένος VAS

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • ο θείος Νώντας...
    • 1000 SP, california 1100
« Απάντηση #128 στις: Ιούλιος 13, 2012, 10:56:39 μμ »
ειναι σαφώς καλύτερο...το παρατήρησα χθες....... :thumbsup: :bier:
Όπως είχε πει ενας γνήσιος Guzzista πριν τον διώξει το καθεστώς : "Καιμε βενζίνη, οι υπόλοιποι καίνε το σάλιο τους!"

Αποσυνδεδεμένος I. t. A

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
« Απάντηση #129 στις: Ιούλιος 17, 2012, 09:40:55 πμ »
Καλημέρα σας!

(στο σπίτι ο μπαμπάς και οι λοιποί με αποκαλούν κάτι σε που σέρνεται μεταξύ poutάνας και σερβιέτας -με την Ελληνική λέξη δλδ, μεγάλης με φτερά κλπ κλπ κλπ -μην πλατιάζουμε....)

Λοιπόν, "αγαπούλα" καλό αυτό το "ειναι σαφώς καλύτερο...το παρατήρησα χθες.......", αλλά το καβάλησες;;;; 

Ειδική και συστημένη "επιστολή":
Και προσοχή στα "ανοίγματα" με TDM στη Χαμοστέρνας, πρώτο φανάρι μετά τη γέφυρα Χαροκόπου, κατεύθυνση Πειραιιώς.... Καιροφυλακτούν στρούμφ...., άσε που κάνει και θόρυβο 
MG-S, γιατί έτσι μας αρέσ'!

Αποσυνδεδεμένος VAS

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • ο θείος Νώντας...
    • 1000 SP, california 1100
« Απάντηση #130 στις: Ιούλιος 17, 2012, 11:11:25 πμ »
δεν το έχω πετύχει ακόμα σε βόλτα καλή......σιγά μη μου γλυτώσει..... :ok:

το έχω πει....

δεν θα ησυχάσω αν δεν καβαλήσω όλα τα μηχανάκια του παλιοακιλε...που μας τα φέρνει και μας τα μοστράρει γυαλισμένα γυαλισμένα ο παλιάνθρωπος............ :hehe:
Όπως είχε πει ενας γνήσιος Guzzista πριν τον διώξει το καθεστώς : "Καιμε βενζίνη, οι υπόλοιποι καίνε το σάλιο τους!"

Αποσυνδεδεμένος Galileos

• Guzzi Lover
  • **
    • Triumph Tiger
« Απάντηση #131 στις: Ιούλιος 19, 2012, 02:21:29 μμ »
Συγχαρητήρια για την πραγματικά απίστευτη δουλειά και την αναβίωση ενός Θρύλου!!

Αν επιτρέπεται, για να μην μας πιάσει και κανένα τεκμήριο της εφορίας, πόσο κόστισε σε χρήματα γιατί φαντάζομαι η προσωπική εργασία είναι ανεκτίμητης αξίας.

Θάνος, Σύρος
Αξία δεν δίνω στην μηχανή ... μόνο στον οδηγό!

jimlemans

• Επισκέπτης
« Απάντηση #132 στις: Αύγουστος 02, 2012, 05:22:57 μμ »
Αντε και η τελευταια φωτο. Νομιζω βελτιωθηκε τουλαχιστον 10% με αυτο το τζαμι, thanx to JimLeMans! :bier:
Ικανοποιησα και μια απο τις 2 παρατηρησεις του Thrylou! Ειναι σε ολους μας καταξιωμενη η αισθητικη του!  :coolsm

Νομιζω πως τελειωσαμε. Η συνεχεια στους δρομους! :race:
http://www.pvm.de/w1/img/produkte/raeder/680/5sp_neoklassik_vorderrad.jpg
Βαζεις κ ενα ζευγαρακι χρυσες κ εισαι ετοιμος!