Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιουνίου 25, 2019, 11:05:59 μμ

Αποστολέας Θέμα: ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ  (Αναγνώστηκε 3239 φορές)

Αποσυνδεδεμένος veritas-aequitas

• Guzzi Maniac
    • moto guzzi stelvio 1200 ntx
    • facebook
Απ: ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουαρίου 08, 2014, 04:43:23 μμ »
Επισημως δουλεια!
οφ δε ρεκορντ ομως,διασκεδαση!
Οταν ερθει η ωρα θα σφυριξω....

Αποσυνδεδεμένος johnchania

• Guzzi Wannabee
  • *
    • moto guzzi stelvio
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουαρίου 16, 2014, 08:22:25 μμ »
Φίλε Rory , Νικόλα , νά ξέρεις ότι και το εκτίμησα και το χάρηκα, το ότι σταμάτησες, και μιλήσαμε και γνωριστήκαμε. Επίσης όπως είδες η κλασσική λέσχη μοτό Χανίων , είναι ανοικτή σε όλους, οπότε όταν το αποφασίσεις , μπορούμε και να βολτάρομε μαζί.
Εκεί που ζουν οι αετοί τ΄άλλα πουλιά δεν φτάνουν...

Αποσυνδεδεμένος aquile

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 16, 2014, 08:50:58 μμ »
Πράγματι τα παιδιά της Κλασσικης Λέσχης Χανίων ξεχωρίζουν από τη φιλικότητα και την ζεστασιά της παρέας που κάνουνε.

Είχαμε γνωριστεί σε ένα classic endurance της Λέσχης Φίλων Κλασσικής Μοτοσυκλέτας που είχε γίνει στη Κρήτη με βάση στα Χανιά κάμποσα χρόνια πριν. Η λέσχη των Χανίων είχε υποστηρίξει την εκδήλωση, και με πολλές συμμετοχές και οργανωτικά! Ηταν ένα από τα καλύτερα που έχω πάει.

Δεν θα ξεχάσω το αυτοκίνητο συνοδείας της λέσχης που σε κάθε ΣΕΧ άνοιγε το πορτ-μπαγκάζ και μοίραζε απλόχερα τη πιο γλυκόπιοτη τσικουδιά και τα νοστιμώτερα φυστίκια και άλλα καλούδια που έχω δοκιμάσει σε κλασσικό αγώνα! Με τετοια καύσιμα πως να μην κτυπήσεις καλούς χρόνους! :mg:

Έχουμε και το Μανώλη Ζ. κοινό φίλο, φανατικό guzzista και μέλος της εκεί λέσχης νομίζω. Οπότε αγαπητέ Νικόλαε προτείνω να αποδεχθείς σύντομα τη πρόσκληση για κοινές βόλτες! :bier:
Γυρνωντας προς τα πισω ολοταχως, προσπερασαμε δυστυχως και την εποχη του Carlo...

Αποσυνδεδεμένος Rory

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Crazy
    • Tiger 1050
    • http://www.rorygallagher.com/
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 17, 2014, 10:26:49 πμ »
Γιαννιό και εγώ χάρηκα που σε γνώρισα φίλε μου απο κοντά , οπως και τα κοπέλια απο την λέσχη κλασικής μοτοσυκλέτας Χανίων , για αυτο ακολουθω την συμβουλή του Πέτρου και αμεσα θα βολτάρουμε μαζί , να ειστε καλά και πάντα ορθιοι με υγεία !!!!!!
Keep on Rockin in the free world

• Guzzi Wannabee
  • *
    • moto guzzi stelvio
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 18, 2014, 07:27:04 μμ »
Για να δούμε λοιπόν. Φαντάζομαι ότι ξέρεις που είναι η λέσχη.Κάθε Κυριακή καιρού επιτρέποντος μαζευόμαστε ή έξω από τη λέσχη ή παρακάτω σένα καφενεδάκι, γύρω στις 10.30-11.00. Σε περιμένουμε.

• Guzzi Wannabee
  • *
    • moto guzzi stelvio
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 11, 2014, 01:25:24 μμ »
Φίλε veritas-aequitas τι έγινε ? κατέβηκες  τελικά στα Χανιά που έλεγες ? Δεν πήραμε κάτι νεότερο.