Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιουνίου 25, 2019, 10:39:16 μμ

Αποστολέας Θέμα: Νέο μέλος και ταξιδιάρης!!  (Αναγνώστηκε 1103 φορές)

Αποσυνδεδεμένος skalantzakis

• Guzzi Wannabee
  • *
    • YAMAHA majesty 400
Νέο μέλος και ταξιδιάρης!!
« στις: Απριλίου 22, 2015, 06:04:35 μμ »
Μια μεγάλη καλησπέρα σε όλους!!
Έχοντας ήδη συμμετάσχει μία φορά στο 17ο 36ωρο και αναμένοντας με ανυπομονησία την δεύτερη συμμετοχή μου στο 18ο 36ωρο, αποφάσισα να προχωρήσω στην εγγραφή μου στην όμορφη λέσχη σας!!
Είμαι κάτοχος ενός "mega scooter" (YAMAHA majesty 400) και λάτρης των ταξιδιών αλλά και της περιπέτειας. Είμαι επίσης μέλος του Scooter Club Hellas και διαχειριστής στα εκδρομικά θέματα.
Πρέπει να ομολογήσω πως η πρώτη μου συμμετοχή στο περσινό σας 36ωρο με έκανε να σκεφτώ πολύ σοβαρά την πραγματοποίηση μιας παρόμοιας εκδήλωσης (μικρότερης διάρκειας) στο Scooter Club Hellas.
Έτσι λοιπόν, μιας και σας θεωρώ πραγματικούς "πατέρες" του είδους, θα ήθελα να σας ενημερώσω πως καταφέραμε μια μικρή ομάδα μελών του scooterclubhellas να οργανώσουμε το 1ο Scooter Rally Αντοχής "Εξερευνώντας την Αττική" που θα διεξαχθεί την Κυριακή 17 Μαΐου 2015.
Σας καλώ λοιπόν να συμμετάσχετε κι εσείς στο δικό μας "οδοιπορικό" και αναμένω τις σκέψεις σας αλλά και τις παρατηρήσεις σας μετά την λήξη αυτού.

Πηροφορίες:
 www.scooterclubhellas.gr   
 www.facebook.com/scooterallygr

http://i1380.photobucket.com/albums/ah189/skalantzakis1/diafores/alphaphiiotasigmaalpha_zpsbwn9feet.jpg
Νέο μέλος και ταξιδιάρης!!

Με ιδιαίτερη εκτίμηση
Σπύρος Καλαντζάκης

KTiNoS

• Επισκέπτης
Απ: Νέο μέλος και ταξιδιάρης!!
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 24, 2015, 05:08:43 μμ »
Μια χαρά... αλλά έχεις κάνει ένα λάθος... Αυτοί είναι παππούδες όχι πατέρες... \
 :hehe: