Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιουνίου 26, 2019, 01:24:57 μμ

Αποστολέας Θέμα: 18o 36ωρο Εντυπώσεις - Αναμνήσεις  (Αναγνώστηκε 49296 φορές)

Αποσυνδεδεμένος astrahan

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • ut tensio, sic vis
Απ: 18o 36ωρο Εντυπώσεις - Αναμνήσεις
« Απάντηση #60 στις: Απριλίου 30, 2015, 11:52:52 πμ »

-ενα συγνωμη στον αστραχαν (και δημοσια) για την μουτζα που του κολλησα
στο τελος του χιλιομετρημενου.. :hiding

εγώ νόμιζα ότι μου έκανες το σήμα της νίκης εις τετραπλούν...  :hehe:
ex...

Αποσυνδεδεμένος faraway

• Guzzi Crazy
  • always faraway....
    • Aprilia Caponord Raid
    • Faraways Videos
« Απάντηση #61 στις: Απριλίου 30, 2015, 12:37:39 μμ »
 2 λόγια και από μένα , αν και φωτό και βίντεο δεν υπάρχουν μιας και δεν είχα διάθεση φέτος για καλλιτεχνικές δημιουργίες .

Μετά από 2 χρόνια απουσίας μου , λόγο απρόβλεπτων καταστάσεων , φέτος έκανα την επανεμφάνιση μου . Η εμπειρία μου από 36ωρο ήταν μόνο από το μακρινό 2012 και το βροχερό 15ο . Δεν έχω άλλα σημεία αναφοράς για να κρίνω αν ήταν δυσκολότερο ή ευκολότερο αυτό ... αλλά δεν με απασχολεί κιόλας .

Η πρώτη μέρα , που ήταν και εισαγωγική , με κούρασε είναι η αλήθεια περισσότερο από τη 2η .
Με κάτι χασίματα που είχαμε σε διάφορα σημεία , φτάσαμε στη Φράγκιστα ακριβώς 7 η ώρα . Βέβαια μέχρι να φτάσουμε εκεί , είχα ξενερώσει πολύ και έλεγα και γω όπως ειπώθηκε και παραπάνω , ότι αν δεν παρω roadbook πάω σπίτι μου απλά .

Εν τέλει το πήραμε , παίξαμε το παιχνιδάκι ,  και όλα καλά αν και ξέραμε ότι η νύχτα θα σκέπαζε τα πάντα σε λίγο και θα μας έβρισκε στα βουνά .
Στα θετικά , ότι το τέλος της 1ης μέρας όπως και η αρχή της 2ης , ήταν εντός έδρας για μένα οπότε δεν χρειάστηκα καν πλοήγηση , πήγαινα από σημείο σε σημείο χωρίς περιτές καθυστερήσεις .
Βέβαια μαζί με τη νύχτα ήρθε και η κούραση της 1ης μέρας , έπεσαν οι ρυθμοί μας δραματικά και οι ώρες πέρναγαν στο δρόμο .

Στη Βασιλική βγάλαμε τη τελευταία φωτό της ημέρας , και ξεκινήσαμε να κάνουμε την επιστροφή . ''Λανθασμένα'' βέβαια πήγαμε By the book και πήξαμε στο δυτικό κομμάτι της Λευκάδας τρώγοντας και άλλη καθυστέρηση , ενώ η επιλογή της επιστροφής από τον ίδιο δρόμο ήταν πιο βατή .

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/11187214_10152877971361134_16875238836774918_o.jpg
18o 36ωρο Εντυπώσεις - Αναμνήσεις

Μπαίνουμε στο ξενοδοχείο 2:15 , ευτυχώς η κουζίνα είναι ανοιχτή .
Τρώμε , παίζουμε το παιχνίδι , μπάνιο και η ώρα έχει πάει 3 .
Το ξυπνητήρι για την επόμενη έχει μπει  στης 6 .
Ξέρω ότι η 2η μέρα θα είναι πιο ζόρικη οπότε όσο νωρίτερα φύγουμε τόσο καλύτερα .
Παίρνουμε μια τζούρα ύπνου , βαράει το ξυπνητήρι και μοιάζει με σφυριά στο κεφάλι .

Πρωινό , σβέλτα , ετοιμασίες και 7 και κάτι ψηλά στο δρόμο πάλι ...  :?

Τη 2η μέρα παραδόξως δεν έχω καθόλου κούραση , προφανώς από τις 3 ώρες ύπνο δεν έχει συνηδητοποιήσει το σώμα ότι έχει μεσολαβήσει ένα 24ωρο και συνεχίζει να προμηθεύει με ενέργεια .

Βγάζουμε φωτό , προχωράμε , αργά και σταθερά χωρίς περιτές στάσεις .
Μας φτάνουν οι γρήγοροι του 36ωρου , μας περνούν , χαιρετιόμαστε και συνεχίζουμε .

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/10845680_10152877971491134_3081858865444469597_o.jpg

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/11154594_10152877971431134_4557021350390531905_o.jpg

Στο Περτούλι ο Γιάννης μου λέει για βενζίνη .
Του λέω στο Περτούλι θα βρεις λογικά που είναι το πιο famous χωριό .
Μπααααα .... άκυρο .

Αλλά μετά ξανασκέφτομαι ,. τι την θελει τη βενζίνη αφού μαζί φουλάραμε στην Άρτα και εγώ είχα βενζίνη να φτάσω μέχρι τα Γιάννενα τουλάχιστον όχι τη Καλαμπάκα που ήταν 75 χλμ ακόμα .

Ο Γιάννης όμως δεν ακούει που του λέω προχώρα και πιάνει ρυθμό , honda c50 για να κάνει οικονομία .
Εκεί στην Αγία Αικατερίνη πετυχαίνουμε και το δίδυμο καββαδία με το παλικάρι με το kawasaki που όντως έχουν θλέμα βενζίνης και αυτοί.

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/10504811_10152877971596134_4423542447790127198_o.jpg

Χαίρομαι και απολαμβάνω το καβαδία , και την άνεση του στο ενδεχόμενο να βγάλει με πατάκι από το Περτούλι μέχρι τη Καλαμπάκα το kawasaki .
Χαλαρός ευδιάθετος , χωρίς να έχει χάσει το χιούμορ του ούτε στιγμή .

Ξεκινάω προχωράω , είναι αδύνατον να ακολουθήσω το Γιάννη με αυτό το ρυθμό και το προσπερνάω να βγω Καλαμπάκα και να το περιμένω .
Στη διαδρομή πετυχαίνω το guzzi του oil and fuel , πεσμένο κάτω και προς στιγμήν τρομάζω . Βλέπω το παλικάρι όρθιο δίπλα και σταματάω . Τίποτα κακό όμως δεν έχει συμβεί παρά μόνο μια χαζή στατική πτώση και ένα σκασμένο λάστιχο .

Βοηθάω να σηκώσουμε τη μηχανή και μην μπορώντας να προσφέρω κάτι άλλο συνεχίζω .
Ήταν η 2η μηχανή που σήκωνα φέτος , η 1η μέρα με βρήκα να σηκώνουμνε ένα vstrom σε μια πτώση από κακό οδόστρωμα μέσα στο χλμρτρημένο .

anyway προχωράω και ...
κάποια στιγμή στο βενζινάδικο που περιμένω ξεπροβάλλουν τα παλικάρια , και τα 3 φουλάρουν επιτέλους και τραβάμε ο καθένας το δρόμο του .

Η διαδρομή στη συνέχεια ανοιχτή , κάμπος κάμπος και κάμπος ...
βγάζουμε φωτό και με το ρυθμό μας φτάνουμε μέχρι τη Λάρισα .

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/10960203_10152877971661134_4698678777983293555_o.jpg

Εκεί ο Γιάννης κάνει δεξιά , και σταματάει .

Άμα θέλει πάλι τσιγάρο λέω , θα τον πνίξω  :hehe:
Ωστόσσο δεν ήταν για τσιγάρο . Όλο αυτό το κατέβασμα απο το Περτούλι του στοίχισε έναν συμπλέκτη που έβρασε , και πλέον η εγκατάλειψη ήταν αναγκαστική .

Αποχαιρετιστήκαμε και συνέχισα πλέον μόνος μου .
Και αυτό το μόνος μου με συντρόφεψε μέχρι και το τερματισμό .
όπου έβγαλα φωτό από τη Λάρισσα και πέρα δεν συνάντησα ποτέ κανέναν ,
στεκόμουν και 5 λεπτά μπας και φανεί κανείς αλλά τζίφος .

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/10397295_10152877971761134_5344877432557595514_o.jpg

Με είχαν φάει οι αμφιβολίες ... αν πάω σωστά , αν εμεινα τελευταίος κτλ
Μάλλον είχα μείνει στο κενό αναμεσα στους πολύ γρήγορους και σε αυτούς που ξεκίνησαν μετά από μένα στη Πρέβεζα με normal ρυθμούς.
Όπως και να χει , μοναχικά και μόνο για τη πάρτυ μου , συνέχισα χαλαρά και πήρα όλες τις φωτό .
Στην Ανάβρα με έπιασα να σηκώνω το κεφάλι ψηλά εκεί στη βρύση και να απολαμβάνω το γαλανό ουρανό , σκεπασμένο από έναν μαγικό ήχο που έκανε ο αέρας και τα φύλλα των δέντρων .
Πλέον το απολάμβανα , το ρούφαγα μέχρι τη τελευταία του σταγόνα .
Δεν με ένοιαζε που ήμουν μόνος , αλλά χαιρόμουν κιόλας αυτή τη μοναξιά .

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/11174514_10152877971751134_5828289043996958874_o.jpg

Παίρνω τη μεγάλη ευθεία στη Λαμία ( μα καλά ρε πστ μου πόσο μεγάλη ήταν αλήθεια .... πήγαινα σιγά σιγά και έλεγα εδώ θα είναι , όχι εδώ θα είναι , όχι εδώ θα είναι και είχα 15 λεπτά και πήγαινα ακόμα )
Φωτό στο βενζινάδικο ... και περασμα μπροστά από το άγαλμα του Λεωνίδα .
Συμβολικά υποκλίνομαι , και ανηφορίζω για τη τελευταία φωτό .

http://i1189.photobucket.com/albums/z429/faraway3/11164550_10152877971871134_3498359696043548282_o.jpg

Όταν πήρα τη φωτό στη Μενδενίτσα δεν πίστευα ότι ακόμα είχα φως ημέρας και απλά μου έμενε το αδιάφορο ταξίδι 200χλμ μέχρι την αθήνα .

Αψίδα τερματισμού ,
αναμνηστική φωτό ,
2 λεπτά
2 κουβέντες
2 ματιές
.......
και φεύγω !!

Σας ευχαριστώ για την μοναδική εμπειρία
και ποιος ξέρει μπορεί του χρόνου να μαστε καλά
και να τα ξαναπούμε κάπου εκεί στους δρόμους του 36ωρου !!

" Η ζωή είναι μία διαρκής ζυγαριά αποφάσεων , που συνήθως κλέβει . "

Αποσυνδεδεμένος nicmor

• Guzzi Lover
  • **
    • los pagouristas bastardos 2012
« Απάντηση #62 στις: Απριλίου 30, 2015, 12:48:02 μμ »

-ενα συγνωμη στον αστραχαν (και δημοσια) για την μουτζα που του κολλησα
στο τελος του χιλιομετρημενου.. :hiding

εγώ νόμιζα ότι μου έκανες το σήμα της νίκης εις τετραπλούν...  :hehe:

Όχι μαν..
Μουτζα ήταν και μάλιστα βασιλική  :anigrin: :dance
no one will judge me..

Αποσυνδεδεμένος astrahan

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • ut tensio, sic vis
« Απάντηση #63 στις: Απριλίου 30, 2015, 03:52:46 μμ »
Όχι μαν..
Μουτζα ήταν και μάλιστα βασιλική  :anigrin: :dance

αυτοκρατορικά σου απαντώ ότι μέχρι την συγνώμη καλά το πήγες... :ok:
ex...

Αποσυνδεδεμένος miraze

• I Live Here
  • *
  • μπαλαλάικα
« Απάντηση #64 στις: Απριλίου 30, 2015, 05:10:23 μμ »
Ο Αρτινός από τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!

(και από τα καλύτερα τιμόνια by the way ;) )
Raduno baby .........

Αποσυνδεδεμένος faraway

• Guzzi Crazy
  • always faraway....
    • Aprilia Caponord Raid
    • Faraways Videos
« Απάντηση #65 στις: Απριλίου 30, 2015, 09:47:22 μμ »
Λείψατε φίλε φέτος ,
η απουσία σας αισθητή .

Η δική σας ,
των astrahan στο δρόμο
των daltons
του gino κτλ παιδιών από αυτά τα παρεάκια που πάντα
δίνουν ένα διαφορετικο χρώμα στη διοργάνωση .

Κάνετε βαβούρα , χαβαλέ ,
και διδάσκεται έναν υγιή ανταγωνισμό χρόνια τώρα .  :bier:

Εύχομαι του χρόνου να μπορέσω να δω περισσότερους απο σας στο δρόμο !!  :thumbsup:
" Η ζωή είναι μία διαρκής ζυγαριά αποφάσεων , που συνήθως κλέβει . "

Αποσυνδεδεμένος sirax

• Guzzi Lover
  • **
« Απάντηση #66 στις: Μαΐου 01, 2015, 07:30:01 πμ »
Welcome back George!

Αποσυνδεδεμένος Galileos

• Guzzi Lover
  • **
    • Triumph Tiger
« Απάντηση #67 στις: Μαΐου 01, 2015, 09:48:56 πμ »
Ένα μικρό βίντεο με καινούρια "χρώματα"

Respect  :mg:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 01, 2015, 09:50:42 πμ από Galileos »
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Αποσυνδεδεμένος petros-xt660r

• Guzzi Wannabee
  • *
    • yamaha xt660r 2008
    • youtube
« Απάντηση #68 στις: Μαΐου 02, 2015, 04:41:43 μμ »
να και το δικό μου βιντεάκι

εγώ με το xt και μπροστά  "χασάπης" με το norge
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 03, 2015, 07:31:50 μμ από gkot »

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #69 στις: Μαΐου 02, 2015, 11:37:03 μμ »
Ωραίο και πολύ χορταστικό Πέτρο, ευχαριστούμε!  :bier:

Πάντως, χρόνια τώρα βλέποντας στιγμιότυπα απ'τον τρόπο οδήγησης ορισμένων,...απορώ πως έχουν γλυτώσει ως σήμερα,....το ραντεβού με την | απόλυτη μετωπική | :ninja:
Never ride faster than your guardian angel can fly

Αποσυνδεδεμένος gino

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
    • Stelvio NTX
« Απάντηση #70 στις: Μαΐου 03, 2015, 02:33:33 μμ »

Πάντως, χρόνια τώρα βλέποντας στιγμιότυπα απ'τον τρόπο οδήγησης ορισμένων,...απορώ πως έχουν γλυτώσει ως σήμερα,....το ραντεβού με την | απόλυτη μετωπική | :ninja:

το τι εχουν δει τα ματακια μου....απο δικαβαλα με παιδι στην Κρητη κ αερα πατερα...απο προσπερασεις οπως στο βιντεο.....απο δεξια απο επανω....σε φουρκετα....

Αποσυνδεδεμένος tsumerman

• Guzzi Wannabee
  • *
« Απάντηση #71 στις: Μαΐου 03, 2015, 07:27:40 μμ »

Ένας λόγος που φέτος τουλάχιστον δυο φορές από την ίδια παρέα έφτασα στα όρια τις ανοχής μου!Δυστυχως ήταν από τις ΓΡΗΓΟΡΕΣ.........παρέες (μην ρωτήσει κανείς πως συνέχεια μας περνούσαν),απαράδεκτοι για τα δικά μου Μότοσικλετιστικα δεδομένα!
Κατα τα αλλά το 8 και το πιο κουραστικό για μένα ,με μοναδικά τοπία και φυσικά μαγικούς ανθρώπους!
tsumerman

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #72 στις: Μαΐου 04, 2015, 12:11:41 μμ »
Σάββατο απόγευμα, Δυτ. Φραγκίστα, Ευρυτανίας.

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/1_2.jpg

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/8_1.jpg

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/3_1.jpg

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/7_1.jpg

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/4_1.jpg

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/2_2.jpg

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/5_1.jpg

http://i623.photobucket.com/albums/tt313/ZordanAlbum/6_1.jpg
Never ride faster than your guardian angel can fly

Αποσυνδεδεμένος tsak8

• Guzzi Wannabee
  • *
    • BMW R1200 GS
« Απάντηση #73 στις: Μαΐου 04, 2015, 04:39:48 μμ »

Ενα timelapse απο την γυροβολιά του Πηλίου, κυνηγώντας τον ίδιο μου τον εαυτό για να μην με πάρει η νύχτα στο βουνό..Τελικά με πήρε , απλά στο παρακάτω βουνό :hehe:

Η καλή μέρα βέβαια είχε φανεί απο το πρωί, όταν αντί να πάω απο νωρίς στην ΒΡ για καφεδάκι, έψαχνα τα κλειδιά (που είχαν πέσει στο tankbag) κανα μισαωρο και έτσι έφτασα κατα τις 8:15 και έφυγα απο τους τελευταίους. Όλα καλά όμως , ο καιρός τέλειος, ο δρόμος εκεί και ο ρυθμός με τους τυχαίους συνοδοιπόρους  καλός.
Λίγο πρίν την 1η φωτό , ξαφνικά δεν ανεβαίνουν οι ταχύτητες ;Γαμώ τα BMW και την Μερκελ κλπκλπ Σταματάει αμέσως φίλος και μου λέει το απλό "Μήπως μπλέχτηκε το προστατευτικό του λεβιέ;" εεεεεεεμμμ ναι, αρα μάλλον δεν χρειάζεται να λύσω ντίζα συμπλέκτη και άλλα που δεν κατέχω.
Συνέχεια λοιπόν , 2η 3η φωτό και κάπου κατά τις 12μισή, πτώση χαζή του Νίκου με το GS τον αφήνει off, αλλά ευτυχώς σώο! Του χρόνου φίλε. Αλλά δεν μπορούμε να φύγουμε να τον αφήσουμε μόνο. Στάση λοιπόν περίπου 2 ωρών και συνειδητοποίηση ότι Φραγκίστα μέρα ΔΕΝ!
Συνέχεια σε ομορφα μέρη , ωραίοι δρόμοι, καλός ρυθμός και πραγματικά το ευχαριστιέμαι..
Ανεβαίνωντας προς Σίμο, τα Pilot Road3 μου υπενθυμίζουν οτι είναι ασφάλτινα και ότι έχουν 13000χλμ ήδη, με 2 μεγαλοπρεπή γλυστρίματα..ΠΡΟΣΕΧΕΕΕΕ
Μόνη παραφωνία μια μικρή ενόχληση απο το ακουστικό της ενδοεπικοινωνίας που είχα προσαρμόσει νομίζω σωστά μόλις μια ημέρα πρίν , και είχα δοκιμάσει στο Οδοιπορικό Χαλάνδρι-Μαρούσι (και πίσω) με μεγάλη επιτυχία..Τρομάρα μου! Μέχρι να βγάλω το κράνος το βράδυ κατα τις 12 παρά στην Πρέβεζα και να διαπιστώσω ότι πονάω (πολύ) και ότι έχω πρηστεί και φλεγμαίνω :hehe: πάνω απο το δεξί αυτί.
Θα περάσει σκέφτομαι, φαγάκι , υποδοχή των παληκαριών της Λευκάδας και νάνι.
Ξύπνημα 7 παρά , χωρίς ξυπνητήρι!!!, και αναχώρηση κατά τις 8 και με άλλη παρέα. Οι δρόμοι υπέροχοι, απωθημένα κλείνουν (Αραχθος-Περτούλι) , βενζίνη βρήκαμε , ελάφακια έιδα, φωτό βγαίνουν και το μεσημέρι είμαι αισιόδοξος ότι θα τα καταφέρουμε by the book σε καλή ώρα. Ας πάρω και ενα Mesulid για το αυτί..
Μέχρι την Πορταριά, όπου σταματάω με αφόρητους πόνους, γιατί πλέον δεν οδηγάω και δεν εχω κάνει χοντρή παπαριά λόγω τύχης και μόνο.
2o Mesulid και ενημερώνω την παρέα ότι γυρνάω πίσω. Τρώω κατι , πίνω καφεδάρα και μια ώρα μετά , πάω να βγάλω το ακουστικό να φύγω. Σηκώνω το πλαινό μαξιλαράκι ....και ανακαλύπτω λίγο πιο μέσα την υποδοχή  που οι Ιάπωνες είχαν προβλέψει για ακουστικά :mad: :mad: :mad:Γ@ΜΩ την μαλα.. χχξδχηφωξφγξηδφξωδξωηδφηωδφωδ και κάτι καντήλια μετά απόφαση ελήφθη: πάμε και όπου βγεί.
Φοράω κράνος και ΑΑΑΑΑΑΑΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗΗΗΗΗΗΗ. Όλα όπως πρέπει, πονάω μόνο απο ότι έχει ήδη γίνει και βέβαια στον καρπό (κακή ιδέα το ποδοσφαιρο την Τρίτη πρίν το 36ωρο).
Πιάνω τους άλλους στον Βόλο, και αποφασίζουμε ότι η νύχτα μας έχει ήδη βάλει πίσω της, χαλαρά και όποτε φθάσουμε.ΑΛΛΑ όλες οι φωτό !
Το όποτε φθάσουμε σήμαινε τερματισμό κατα τις 3..Χαρά , λύπη που τελείωσε, λίγη ρακί και σπίτι..
Απο αύριο , πατέρας , σύζυγος , άνεργος κλπ και πάλι.
Του χρόνου τώρα, με οποιαδήποτε αλλαγή σε εξοπλισμό και μοτό πολύ πριν, π.χ κράνος, ακουστικά, λάστιχα ή πνευματική υποσημείωση ότι δεν πουλάμε τα xenon που έχουμε συνηθίσει 4 χρόνια τώρα 2 εβδομάδες πρίν. Βρές αλλού λεφτά για τις βενζίνες ( by the way σκάρτα 140€).
Ευχαριστώ τον Δημήτρη, τον Άκη, τον Νίκο, τον Βάιο , τον Γιώργο και τον Γιώργο και τον Γιάννη για την παρέα. Και όσους δεν γνωρίζω.
Ευχαριστώ την Λέσχη για την διοργάνωση, την φιλικότητα, την ανοχή, την τρελα τους, τις διαδρομές.
Και του χρόνου!!

Υ.Γ
Γιατί το κάνω:
Για τους δρόμους και την άγνωστη σε εμένα Ελλάδα.
Για την εφήμερη παρέα με ανθρώπους της ίδιας πάστας.
Για τα παιδιά των χωριών που μας χαιρετάνε με ενα χαμόγελο διαπλατο, ελπίδα ότι κάτι καλό μπορεί τελικά να βγεί.
Για να "λέω" στον 4χρονο γιό μου ότι οσο μεγάλος κι αν γίνεις ή μοιάσεις, πάντα πρέπει να βρείς χρόνο να "παίξεις", η ζωή γουστάρει τα παιχνίδια.
Για να παίξω.
Γιατί αυτό είναι για εμένα το 36ωρο. Παιχνίδι.
Για 2 ημέρες δεν έχω ευθύνες , καθήκοντα, υποχρεώσεις , θέσεις , προισταμένους , πελάτες ,ΟΑΕΔ ή ότι άλλο.Μόνη έγνοια ο δρόμος και η επόμενη φωτογραφία.
Παιχνίδι λοιπόν, με τον αγαπημένο μου τρόπο. Την μοτοσυκλέτα.
Μέχρι το επόμενο λοιπόν, καλούς δρόμους!

Αποσυνδεδεμένος TASSOS7

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Fetish
    • TDM 900
« Απάντηση #74 στις: Μαΐου 05, 2015, 08:42:54 μμ »
ένα βιντεάκι από τον ξάδερφο και συνοδοιπόρο Βαγγέλη.... :thumbsup:

« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 06, 2015, 08:27:30 μμ από gkot »
Guzzi Let me be.....πολύ παλιά....τώρα είμαι Guzzi Fetish!!!!!!!!!