Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιούνιος 21, 2018, 03:58:40 πμ

Αποστολέας Θέμα: Σκεψη γι αγορα Breva 1100  (Αναγνώστηκε 249 φορές)

Αποσυνδεδεμένος K.M.G

• Guzzi Wannabee
  • *
Σκεψη γι αγορα Breva 1100
« στις: Ιούνιος 05, 2018, 02:53:03 πμ »
Oπως αναφερω και στο τιτλο του θεματος σκεφτομαι πολυ σοβαρα την αγορα της συγκεκριμενης μοτο!
Επειδη ομως ειμαι παντελως ασχετος με το συγκεκριμενο περιμενω ν ακουσω γνωμες απο τους γνωστες.
Οι μοτο που εχω δει, ειναι και οι δυο σε εξουσιοδοτημενο καταστημα στην Αγ.Παρασκευη.
Θελω λοιπον να μαθω αν πασχουν καπου,αν πρεπει να προσεξω κατι συγκεκριμενο,ακομα κι αν γνωριζει καποιος κατι για τις συγκεκριμενες μοτο, θα ηταν ευπροσδεκτο!
Επισης αν υπαρχει καποιος μηχανικος που να ειναι αξιοπιστος και να μπορω να τον εμπιστευτω.Προτιμω νοτια προαστια.

Αυτα τα ολιγα γι αρχη!

Ευχαριστω προκαταβολικα ολους αυτους που θα κανουν το κοπο ν απαντησουν!

Καλως σας βρηκα κι απο δω! :bier:

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
Απ: Σκεψη γι αγορα Breva 1100
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 05, 2018, 03:04:59 μμ »
Γεια σου Κυριάκο!  :hey:

Όπως βλέπεις κανείς δεν έχει γράψει ακόμα. Ξέρεις γιατί?...διότι τα παιδιά της ΕΛMG σέβονται και περιμένουν πρώτα εμένα...  :hehe:

Δεν "σκέφτεσαι να αγοράσεις", όπως μας γράφεις,...εδώ και όνομα έφτιαξες - Κυριάκος Μοto Guzzi. Την έχεις πάρει αλλά δεν το ξέρεις.  :anigrin:

Έχω Breva απ το 2006,...την πήρα καινούργια και το πόσα χλμ γράφει τώρα πάνω,...ας μην στο πω. Θα σου πω μόνο ότι το 2012, έγραψε 100.000km. Κάνε τους υπολογισμούς σου.

Μηχανικάρα υπάρχει στα νότια προάστια - εκεί που πάω κι εγώ και τα περισσότερα μέλη της Λέσχης. (Καλλιθέα σίτυ)

Μπρέβες αρκετές στην λέσχη, κι από ανθρώπους που δεν είναι χτεσινοί στα μοτοσακώ. Ίσως το πιο απροβλημάτιστο μοντέλο που έβγαλε το "εργοστάσιο στην λίμνη της Λομπαρδίας", τα τελευταία 30 χρόνια.

Το ένα απ τα δύο που είδες να πωλούνται το ξέρω/ξέρουμε (οι της λέσχης). Στείλε μου πμ να μιλήσουμε στο τηλ. εκτενώς για Μπρεβοειδή.

Προς το παρόν απόλαυσε και φτιάξου με το τιμητικό προς την Breva ποστ μου, προ 6ετίας.  :bier:

http://forum.motoguzziclub.gr/index.php?topic=6543.0

ΥΓ Μπόλικη Μπρεβοσυζήτηση - κάθε Δευτέρα στην Λέσχη, μετά τις 9:00μμ
Never ride faster than your guardian angel can fly

Αποσυνδεδεμένος p67

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Lover
  • **
  • little drummer
Απ: Σκεψη γι αγορα Breva 1100
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 05, 2018, 08:07:15 μμ »
γεια σου Κυριακο.Ειχα την πιο μικρη Μπρεβουλα(750) ο πρωτος ερωτας.Και οι δυο εχουν εξαιρετικη θεση οδηγησης για πολλα και ευχαριστα χιλιομετρα! Θα τολμουσα να τις χαρακτηρισω χιλιομετροφαγους!μηχανικος ο Πετρος-Καλλιθεα οπως ειπε κι ο προηγουμενος-σιγουρα πραγματα.Ευχομαι να την αποκτησεις,δεν θα μετανοιωσεις ποτε :mg:
LIVE GOOD