Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιούνιος 24, 2017, 01:18:19 πμ

Αποστολέας Θέμα: Πωλείται stelvio  (Αναγνώστηκε 187 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Vag

• Guzzi Wannabee
  • *
    • Stelvio
Πωλείται stelvio
« στις: Ιούνιος 08, 2017, 01:15:28 μμ »
Καλημέρα  στην παρέα..
Πουλάω  με βαριά  καρδιά  το στελβιο MY08 για τα 'μάτια' μιας ktm 1050 adventure που αγοράστηκε πριν απο λίγους  μήνες. Δυστυχώς  δεν μπορω να τα κρατησω και τα 2.
Το στελβιο έχει  66.000κμ,εχει δει όλες  τις εποχές  του χρόνου  και ολους τους μήνες.
Σχεδόν  ολα τα σέρβις  του έγιναν στο murry factory του Marcello Muraro στο Rovereto της Ferrara (ένας  απο τους 3 καλύτερους  μηχανικούς για moto guzzi της Ιταλίας  με τεράστια εμπειρία και στους αγωνες).Το μηχανάκι πρόπερσι δέχτηκε επισκευή  στον κινητήρα  (πριν απο 11.000κμ περίπου) δηλ αντικατάσταση εκκεντροφορων,βαλβίδων κτλ..η ποιοτητα των ανταλλακτικών  είναι  λιγο καλύτερη  απο αυτη της μαμάς  (υπήρχε  και το kit cam f1αλλα ειχε μεγάλο  κόστος  που δεν μπορουσα να το καλυψω πριν 2 χρόνια).Με την επισκευή μου έδωσαν  2 χρόνια εγγύηση κινητήρα   απεριόριστων κμ,λήγει  αρχες Ιουλίου. Στα 60Κ έγινε  το σέρβις  στις μπουκάλες. Απο αξεσουάρ  φοράει εξάτμιση MIVV, θερμαινομενες χούφτες  oxford,προστατευτικα καγκελα κινιτηρα και διαφορικού, φιλτρο αερος KN,προβολακια GIVI,τριπλετα για βαλιτσες monokey givi,πισω ελατήριο κοντό 130 κιλων με προσθήκη  τεφλον ..το ειχε κάνει ο μπαμπάς  του De Angelis του πιλότου  (δίνεται  και το μαμα που ειναι καινούριο  με 10.000 κμ), λαστιχα Pirelli  scorpion  με πανω απο 5.000 κμ ψωμί  ακόμα ,βάση για gps,τηλέφωνο.
Το μηχανάκι  βρίσκεται  στην Κοζάνη, είναι σε αγγελία  στο car https://www.car.gr/9977719 .Εγώ  ζηταω 6.000 ευρώ. Το τηλ μου είναι 6937193294 για οποιον επιθυμεί  να επικοινωνήσει.
  :mg: