Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Ιούλιος 22, 2018, 04:08:06 πμ

Αποστολέας Θέμα: Με λενε Βαγγελη ......  (Αναγνώστηκε 517 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ritmo130tc

• Guzzi Wannabee
  • *
    • aprilia caponord 1000
Με λενε Βαγγελη ......
« στις: Μάρτιος 02, 2018, 07:11:37 μμ »
....ελεγαν την σειρα με τον χαραλαμποπουλο εμενα ομως με λενε Στελιο .

Μου ειπαν οτι εδω ειναι κατι τυποι που μενουν πιο πολυ απο οτι εγω με το aprillia μου και ειπα να σας γνωρισω , εχω παει κατα καιρους σε honda club , yamaha club αλλα αυτοι δεν ξερουν τι θα πει οδικη βοηθεια και  οσες φορες εμεινα με το aprillia με πλησιαζαν και μου εδιναν βενζινη ενω ενας γνωστης εβγαλε το φαστ .
Τελος παντων , εγω θελω καπου που να παμε βολτα και να με πανε και καμια 50χλμ μασπιε .

Αποσυνδεδεμένος aquile

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Maniac
Απ: Με λενε Βαγγελη ......
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 03, 2018, 12:21:55 πμ »
...
Τελος παντων , εγω θελω καπου που να παμε βολτα και να με πανε και καμια 50χλμ μασπιε .

:hehe: Είσαι στο σωστό μέρος, Στέλιο, καλώς ήρθες. Υπάρχει ήδη μια μικρή αποικία Capo στη λέσχη! Με τα Ιταλικά έχουμε γυρίσει κοντέρ σε χιλιόμετρα μαρσπιέ, τώρα τελευταία μάλιστα επειδή αυτά που προχωράνε είναι λιγώτερα απ' αυτά που μένουν έχουμε εξασκηθεί να δουλευούμε δεξιά-αριστερά μαρσπιέ. Να σε ενημερώσω πως είναι η πρώτη δοκιμασία που πρέπει να περάσεις για να μπεις στη παρέα μας!  :oldgit:  :bier:
Γυρνωντας προς τα πισω ολοταχως, προσπερασαμε δυστυχως και την εποχη του Carlo...

Αποσυνδεδεμένος Oil_and_fuel

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Crazy
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 03, 2018, 10:32:09 πμ »
Με τέτοιο ψευδώνυμο, να υποθέσω πως καθημερινά έχεις θέα έναν σκορπιό στο τιμόνι σου...

• Guzzi Wannabee
  • *
    • aprilia caponord 1000
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 03, 2018, 10:37:39 πμ »
...

:hehe: Είσαι στο σωστό μέρος, Στέλιο, καλώς ήρθες. Υπάρχει ήδη μια μικρή αποικία Capo στη λέσχη! Με τα Ιταλικά έχουμε γυρίσει κοντέρ σε χιλιόμετρα μαρσπιέ, τώρα τελευταία μάλιστα επειδή αυτά που προχωράνε είναι λιγώτερα απ' αυτά που μένουν έχουμε εξασκηθεί να δουλευούμε δεξιά-αριστερά μαρσπιέ. Να σε ενημερώσω πως είναι η πρώτη δοκιμασία που πρέπει να περάσεις για να μπεις στη παρέα μας!  :oldgit:  :bier:

Δεξια αριστερα μασπιε ???να τετοια μου λες και ανυπομονο να ξεκινησουμε , ασε που σκεφτομαι να με αφησω καπου για να δοκιμασω το δεξια  :hehe:

• Guzzi Wannabee
  • *
    • aprilia caponord 1000
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 03, 2018, 10:46:08 πμ »
Με τέτοιο ψευδώνυμο, να υποθέσω πως καθημερινά έχεις θέα έναν σκορπιό στο τιμόνι σου...

Ναι , ειναι μια ακομα  μεγαλη αγαπη και αυτη , εχω μεγαλη αγαπη  στον σκορπιο και στην ιταλικη αυτοκινητοβιομηχανια γενικα (fiat -autobianchi )και εχω και μερικα  αυτοκινητα απο αυτην .
Καθημερινα δεν τα εχω στην θεα μου μια και η κυκλοφορια τους-συντηρηση ειναι ακριβη και δυσκολη αλλα οποτε μου το επιτρεπει ο χρονος μου τα χρησιμοποιω .
Για να αναγνωρισες παντως το ψευδωνυμο πρπει να εισαι 40+  :hehe: :hehe:

Αποσυνδεδεμένος nikos900

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Lover
  • **
  • ..keep on dreaming..
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 03, 2018, 02:39:11 μμ »
welcome! ωραίο αυτό με το 40+  :shame:

ελα και 36ωρο. :mg:

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 03, 2018, 02:53:09 μμ »
H μόνη σειρά που ξέρω, είναι η σειρά μου στο στρατό...η 190.  :oldgit:

Ααα...πρόσφατα έμαθα και...την καμήλα που φάγαμε και μας έμεινε η σειρά της.  :hehe:

Γειά σου ρε Στέλιε!  :hey:
Never ride faster than your guardian angel can fly

• Guzzi Wannabee
  • *
    • aprilia caponord 1000
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 04, 2018, 10:55:08 πμ »
Σας ευχαριστω για το καλοσορισμα ολους  , zordan ,190???? πρεπει να εχετε προλαβει εν ζωη τον Carlo Guzzi μια και εγω που ειμαι 225εσσο φτανω τα σαραντατετριδυοενα  :hehe:

Αποσυνδεδεμένος Oil_and_fuel

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • Guzzi Crazy
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 04, 2018, 11:23:40 πμ »
Τώρα τι να σου πω... Όταν εμφανίστηκε το Ritmo, ξεκινούσα πανεπιστήμιο...

Ναι , ειναι μια ακομα  μεγαλη αγαπη και αυτη , εχω μεγαλη αγαπη  στον σκορπιο και στην ιταλικη αυτοκινητοβιομηχανια γενικα (fiat -autobianchi )και εχω και μερικα  αυτοκινητα απο αυτην .
Καθημερινα δεν τα εχω στην θεα μου μια και η κυκλοφορια τους-συντηρηση ειναι ακριβη και δυσκολη αλλα οποτε μου το επιτρεπει ο χρονος μου τα χρησιμοποιω .
Για να αναγνωρισες παντως το ψευδωνυμο πρπει να εισαι 40+  :hehe: :hehe:

Αποσυνδεδεμένος ZORDAN

• Μέλος Ε.Λ.M.G
  • I Live Here
  • *
  • Minority Report
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 04, 2018, 03:37:49 μμ »
zordan ,190  ????

Eε,..ναι...εξ αναβολής. Είπα να μην το πω...   :shame:
Never ride faster than your guardian angel can fly